Zpravodajství

Požár střelnice: mezi pěti popálenými i osmiměsíční mimino!

Požár střelnice: mezi pěti popálenými i osmiměsíční mimino!
Zdroj: TV Nova

Pět popálených lidí, z toho jedno osmiměsíční miminko. To je výsledek požáru ve střelnici v Trmicích u Ústí nad Labem. Vekou záhadou je to, proč ve střelnici začalo hořet. Spekuluje se o výbuchu munice.

"Přilít sem chlap a říká hele támhle něco čoudí. Tak jsme šli ven a tam se kouřilo z té střechy. Tak jsem vyběhl tady a tady už byli ty dva venku. Tak jsem říkal chlapi tady hoří, máte tam auta, tak jsem jim ho vyvezl." popsal událost svědek

Dva lidé byli ale popáleni vážně a tři lehce. Požár hasiči likvidovali zhruba hodinu. Hořelo uvnitř budovy a nikdo zatím neví, co bylo příčinou požáru.

"V současné době stále probíhá ohledání místa činu a zjišťuje se proč vůbec k požáru došlo," řekla nám Veronika Beranová, mluvčí ústecké policie.

Popáleniny v obličeji a na hlavě

Všech pět zraněných bylo převezeno sem na popáleninové centrum fakultní nemocnice na Vinohradech. Utrpěli popáleniny v souvislosti s výbuchem, většinou v oblasti obličeje, hlavy a rukou.

Popáleniny nejsou naštěstí závažné, lékaři měli ale nevětší starost. asi o ročního chlapečka. Ten je však mimo ohožení života a dýchá sám.
Pokud se stav zraněných nezhorší, mohli by je lékaři do tří týdnů propustit z nemocnice.

Odpolední Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zástupci Finska a Švédska podali přihlášky do NATO

Švédský velvyslanec u NATO Axel Wernhoff a jeho finský protějšek Klaus Korhonen ve středu krátce po osmé hodině ráno předali v centrále Severoatlantické aliance přihlášky svých zemí do NATO, informovala švédská stanice SVT. Ty předtím podepsali ministři zahraničí obou zemí. Schválit je nyní musí všech 30 členů. Turecko už dříve avizovalo, že bude proti.

Píše se na Deník.cz