Zpravodajství

Požár střelnice: mezi pěti popálenými i osmiměsíční mimino!

Požár střelnice: mezi pěti popálenými i osmiměsíční mimino!
Zdroj: TV Nova

Pět popálených lidí, z toho jedno osmiměsíční miminko. To je výsledek požáru ve střelnici v Trmicích u Ústí nad Labem. Vekou záhadou je to, proč ve střelnici začalo hořet. Spekuluje se o výbuchu munice.

"Přilít sem chlap a říká hele támhle něco čoudí. Tak jsme šli ven a tam se kouřilo z té střechy. Tak jsem vyběhl tady a tady už byli ty dva venku. Tak jsem říkal chlapi tady hoří, máte tam auta, tak jsem jim ho vyvezl." popsal událost svědek

Dva lidé byli ale popáleni vážně a tři lehce. Požár hasiči likvidovali zhruba hodinu. Hořelo uvnitř budovy a nikdo zatím neví, co bylo příčinou požáru.

"V současné době stále probíhá ohledání místa činu a zjišťuje se proč vůbec k požáru došlo," řekla nám Veronika Beranová, mluvčí ústecké policie.

Popáleniny v obličeji a na hlavě

Všech pět zraněných bylo převezeno sem na popáleninové centrum fakultní nemocnice na Vinohradech. Utrpěli popáleniny v souvislosti s výbuchem, většinou v oblasti obličeje, hlavy a rukou.

Popáleniny nejsou naštěstí závažné, lékaři měli ale nevětší starost. asi o ročního chlapečka. Ten je však mimo ohožení života a dýchá sám.
Pokud se stav zraněných nezhorší, mohli by je lékaři do tří týdnů propustit z nemocnice.

Odpolední Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz