Zpravodajství

VIDEO: Ubytovna v Pardubicích lehla popelem

VIDEO: Ubytovna v Pardubicích lehla popelem

Dvě desítky hasičů likvidovaly večer požár ubytovny Na Hůrkách v Pardubicích. Oheň zachvátil dvě místnosti, kde v tu chvíli spali lidé. Škoda se bude zřejmě počítat ve stovkách tisíc korun.

Zdroj: TV Nova

Sledujete exkluzivní záběry, které reportéři TV Nova pořídili jen několik málo minut po příjezdu prvních jednotek. Až pětimetrové plameny šlehají ze dvou oken.

Hasiči evakuovali na dvě stovky lidí

Hasiči museli evakuovat zhruba dvě stovky lidí. Byli to převážně cizinci, proto s nimi podle hasičů byla horší komunikace. Nakonec všechno zvládli bez zranění.

Oheň zničil všechno

Na místo dorazila také záchranka. Lidé, kteří v tu dobu byli uvnitř, můžou mluvit o štěstí. Znovu se totiž narodili. Hodinu po požáru je na místě pořádná spoušť. Oheň prakticky všechno zničil.

Proč začalo hořel, kriminalisté začali zjišťovat na místě ještě večer. Dnes budou ve vyšetřování příčin požáru pokračovat.

 

Snídaně s Novou

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz