Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: Muž telefonoval a přejel ho vlak

EXKLUZIVNĚ: Muž telefonoval a přejel ho vlak
Zdroj: HZS

Nepozornost připravila v úterý večer málem o život 30letého muže, který přecházel koleje v Praze-Holešovicích. Mladý muž telefonoval a nevšiml si projíždějícího vlaku, který jel z Kralup do Prahy. Našemu serveru to sdělili mluvčí Drážní inspekce Zdeněk Neusar a mluvčí pražských záchranářů Jiřina Ernestová.

"Muž přecházel přes koleje v místech, kde neměl co dělat," řekl Neusar. Zraněný bydlel podle našich informací asi 100 metrů od místa nehody.

"Muž utrpěl mnohočetná poranění, museli jsme jej napojit na plicní ventilaci," řekla mluvčí záchranky Ernestová. "Muž má poraněné více než tři orgány," upřesnila. Záchranáři zraněného převezli na emergency do vinohradské nemocnice.

"Muž je operaci a jeho zdravotní stav je velmi vážný," řekla mluvčí vinohradské nemocnice v 11:00 s tím, že má závažné poranění mozku a pánve. "Udržujeme jej v umělém spánku," dodala.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz