APLIKACE TN.CZ
Česko zažilo supertropickou noc, hlásí ČHMÚ. To nejhorší ale teprve přijde

Česko zažilo supertropickou noc, hlásí ČHMÚ. To nejhorší ale teprve přijde

Česko má za sebou další mimořádně horkou noc a meteorologové hlásí nové rekordy. Na více než stovce stanic teplota neklesla pod 20 stupňů Celsia, na některých místech dokonce ani pod 25 stupňů. Podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) ale to nejhorší teprve přijde. Neděle může přinést rekordně teplý den s teplotami až kolem 41 stupňů.

Důležité Události

Z domova

Zahraničí

Krimi

Ekonomika

Zajímavosti

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA