APLIKACE TN.CZ
Krimi

VIDEO: Lezl do automatu, kradl prázdné láhve a znovu je vracel

Kuriózní způsob přivýdělku si vymyslel mladík z Plzeňska. Více než měsíc spolu se svou přítelkyní kradl v Karlových Varech prázdné lahve od piva a přepravky z automatu. Pak je znovu vracel a inkasoval zpět zálohu.

Mladík přitom neváhal prolézat lahvomatem do místnosti se zázemím. Odtud poté podával lahve a přepravky ven své přítelkyni, která je obratem vracela do automatu. "Muž odcizil necelých čtyřicet prázdných přepravek a zhruba sto lahví od piva," sdělila mluvčí karlovarských policistů Kateřina Krejčí.

Povedená dvojice takto kradla v karlovarských obchodních domech od poloviny července do půlky srpna. Způsobili tak škodu předběžně odhadnutou na částku necelé 4 tisíce korun.

Třiadvacetiletý muž byl již za krádeže jednou trestán, a proto putoval do vazby. V případě prokázání viny mu hrozí až tři roky za mřížemi.
 

Jeho přítelkyně nejspíše vyvázne jen s pokutou. "Dopustila se přestupku proti majetku, který bude oznámen na příslušný správní orgán," dodala Krejčí.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz