Policie dopadla tři muže z Příbramska, kteří jsou podezřelí z dubnového vloupání do zámku Orlík. Majitelům zámku rodu Schwarzenbergů způsobili škodu za sedm milionů korun.
Policisté při domovních prohlídkách zatím našla jen zlomek ukradených věcí. Policisté věří, že při výslechu se dozví kde je zbytek exponátů.
PSALI JSME:
Lupiči vykradli zámek Orlík, odnesli si věci za více než milion korun
Podívejte se na reportáž TV Nova pod titulkem článku
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz