Pět hasičských jednotek vyjíždělo v neděli večer k požáru obývacího pokoje v domě v Dlouhoňovicích na Orlickoústecku. Při požáru se zranila majitelka, která se nadýchala jedovatých zplodin a popálila se, uvedla v pondělí mluvčí krajských hasičů Vendula Horáková.
Hasiči vyjížděli k požáru pět minut po 19. hodině. „Hasičům se podařilo dostat požár pod kontrolu v 19.22 hodin a zcela zlikvidován byl za dalších 40 minut. Na místo se dostavil vyšetřovatel, který zjišťuje, co bylo příčinou vzniku požáru. Škoda byla předběžně vyčíslena na 250 tisíc korun,“ uvedla mluvčí.
Majitelku převezli lékaři do nemocnice s popáleninami. Mimo to se nadýchala zplodin.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz