Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.1. 2016 16:06
Prezident boduje

Británie tleská Zemanovi: S uprchlíky má stoprocentní pravdu!

Miloš Zeman, uprchlíci
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz

Britská média zaujal český prezident Miloš Zeman, který prohlásil, že "integrovat muslimy do západní Evropy je prakticky nemožné".

Miloš Zeman se rozpovídal z Lán pro portál blesk.cz o svých názorech na uprchlíky, zaujal jimi v Británii. List Daily Mail o českém prezidentovi napsal článek, který mezi obyvateli ostrovů vyvolal divokou debatu a na facebooku má tisíce sdílení a komentářů.

 

Deník citoval Zemanova slova, že "Integrovat muslimy do západní Evropy je prakticky nemožné" a že silvestrovské útoky na ženy v Kolíně jsou důsledkem "muslimské kultury", která ženy chápe jako podřadná stvoření, která má muž právo bít.

 

"Zkušenost západní Evropy, která má no-go zóny a ghetta ukazuje, že integrace muslimské komunity je prakticky nemožná," cituje list českého prezidenta. "Integrace je možná u kultur, které jsou podobné té naší, jakkoliv se tyto podobnosti můžou lišit," doplnil Zeman s poukazem na úspěšně integrované vietnamské a ukrajinské komunity v Česku.

 

13

GALERIE: Zeman - Komentáře na Facebooku zahraničního zpravodajství

Zdroj: facebook.com

Zeman - Komentáře na Facebooku zahraničního zpravodajství - 1

Hodnocení:

 

List dále zmiňuje Zemanovo přesvědčení, že imigrační vlnu řídí Muslimské bratrstvo a že "muži s iPhony používají děti jako živé štíty a vozí je do Evropy na gumových člunech s vědomím, že se snadno mohou utopit".

 

Zemanovy názory na muslimy si od britské veřejnosti vysloužily převážně kladné reakce, valná většina komentářů s nimi souhlasí.

 

 

"Má pravdu a platí to nejen o západní Evropě. Je jedno kolik podpory jim nabídnete, mají vždy tendenci kousat do ruky, která je krmí," zní na facebooku komentář s 1470 lajky.

 

"Naprosto souhlasím. Muslimové se integrovat nechtějí, chtějí nás obsadit. Budou zkázou Evropy a západního světa," zní další.

 

"Má prostě pravdu na 100 procent. Tečka."

 

Většina komentářů se nese v podobném duchu, najdou se ale i tací, kteří se Zemanem ostře nesouhlasí. "Rasistické prohlášení od rasisty. Já mám mezi muslimy mnoho přátel, kteří rozhodně nejsou takoví, jak popisuje," daly by se zobecnit.


 

hel TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.1. | 12:19 allanaldik
131
Prezident Zeman mel uz pred 4-5 mesici pravdu,vsichni pablbove politicky ho ...
18.1. | 12:13 zookee
-132
V Jihovýchodní Evropě žijí miliony muslimů spolu s ostatními, a žádné problémy ...
19.1. | 16:35 Olina Mohr Simikova
-1
Náhlasit nevhodný komentář
co to pomuze, kdyz hlavni slovo nema president, ale parlament? cesky president je jen loutka - se kterou si hraje premier a ten prijima hotentoty dal - zeman nema co ztratit, tak muze dal tlachat blablabla
19.1. | 09:48 Miroslav Matejka
5
Náhlasit nevhodný komentář
Miloš ma pravdu
26.1. | 13:38 koxkum
7
Náhlasit nevhodný komentář
Nevím kde je třeba dnes zalezený spasitel Kocáb,vystupoval jako osoba před kterou vyklidila pole celá ruská armáda,tak teď nadešel čas a byla by pro něj jistě hračka,vyklidit zemi od zbabělců ,kteří nebudou sami bojovat o svou zem,ale jdou raději čerpat podpory do Anglie.
22.1. | 11:02 Piju Alpu
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Vy jste to ještě nepoznali kdo jsou rodiče Miloša Trasimiho? No přeci sourozenci...
20.1. | 13:21 Radmila Šimkovská
-19
Náhlasit nevhodný komentář
Pane Milos Trasimi ABUTUhasmi, vy jste buď obrovský provokatér a nebo nebo úděsný blbec. A pokud míníte pokračovat tímto stylem podám na vás trestní oznámení.
19.1. | 15:53 homer00
26
Náhlasit nevhodný komentář
žádnej černej přivandrovalec a parazit nemá ani nejmenší nárok žít a parazitovat v Evropě
19.1. | 15:02 akakinder
3
Náhlasit nevhodný komentář
Milos Trasimi***avarde more,pudem čorovat,jááj more von má čůro,atd.atd.A nebo:romanes hiphop ideál.....tancuj more nebo budeš bit,Tak tady ze sebe nekeruj gadža more,jasný?!MuHehe
19.1. | 14:59 akakinder
0
Náhlasit nevhodný komentář
Milos Trasimi***Halo more,už nekoukej na filmy jako je mlčení jehňátek,nepostradatelní atd.Spousta tvých slov a vět z ních pocházejí,ty seš takovej filmovej fanoušek a kradeš obsah filmu:-)Ty bys měl používat slova ve svém rodném jazyce jako např: More kajdžas?so keres?hej dylino,dej love
19.1. | 13:44 akakinder
16
Náhlasit nevhodný komentář
A propó,tento titulek hovoří za vše:Británie tleská Zemanovi: S uprchlíky má stoprocentní pravdu!A stím zookee,Marek,Toké,Trasimi,držka,szabo a pár dalších kozomrdských primitivů nic nenaděláte :-)Anal FuckBar!Kozomrdi!MuHehe
19.1. | 12:44 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-2
Náhlasit nevhodný komentář
19.1. | 12:05 lup3: Je to o vyžírce a sociálních dávkách. Myslíš, že by u nás nějakej vetřelec chtěl žít za životní minimum 2400 Kč?