Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.1. 2016 16:06
Prezident boduje

Británie tleská Zemanovi: S uprchlíky má stoprocentní pravdu!

Miloš Zeman, uprchlíci
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz

Britská média zaujal český prezident Miloš Zeman, který prohlásil, že "integrovat muslimy do západní Evropy je prakticky nemožné".

Miloš Zeman se rozpovídal z Lán pro portál blesk.cz o svých názorech na uprchlíky, zaujal jimi v Británii. List Daily Mail o českém prezidentovi napsal článek, který mezi obyvateli ostrovů vyvolal divokou debatu a na facebooku má tisíce sdílení a komentářů.

 

Deník citoval Zemanova slova, že "Integrovat muslimy do západní Evropy je prakticky nemožné" a že silvestrovské útoky na ženy v Kolíně jsou důsledkem "muslimské kultury", která ženy chápe jako podřadná stvoření, která má muž právo bít.

 

"Zkušenost západní Evropy, která má no-go zóny a ghetta ukazuje, že integrace muslimské komunity je prakticky nemožná," cituje list českého prezidenta. "Integrace je možná u kultur, které jsou podobné té naší, jakkoliv se tyto podobnosti můžou lišit," doplnil Zeman s poukazem na úspěšně integrované vietnamské a ukrajinské komunity v Česku.

 

13

GALERIE: Zeman - Komentáře na Facebooku zahraničního zpravodajství

Zdroj: facebook.com

 

List dále zmiňuje Zemanovo přesvědčení, že imigrační vlnu řídí Muslimské bratrstvo a že "muži s iPhony používají děti jako živé štíty a vozí je do Evropy na gumových člunech s vědomím, že se snadno mohou utopit".

 

Zemanovy názory na muslimy si od britské veřejnosti vysloužily převážně kladné reakce, valná většina komentářů s nimi souhlasí.

 

 

"Má pravdu a platí to nejen o západní Evropě. Je jedno kolik podpory jim nabídnete, mají vždy tendenci kousat do ruky, která je krmí," zní na facebooku komentář s 1470 lajky.

 

"Naprosto souhlasím. Muslimové se integrovat nechtějí, chtějí nás obsadit. Budou zkázou Evropy a západního světa," zní další.

 

"Má prostě pravdu na 100 procent. Tečka."

 

Většina komentářů se nese v podobném duchu, najdou se ale i tací, kteří se Zemanem ostře nesouhlasí. "Rasistické prohlášení od rasisty. Já mám mezi muslimy mnoho přátel, kteří rozhodně nejsou takoví, jak popisuje," daly by se zobecnit.


 

hel TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.1. | 12:04 cipisek671
205
Jsem právem hrdý na svého demokraticky zvoleného prezidenta. A doufám, že by ...
18.1. | 12:13 zookee
-132
V Jihovýchodní Evropě žijí miliony muslimů spolu s ostatními, a žádné problémy ...
26.1. | 13:38 koxkum
3
Nevím kde je třeba dnes zalezený spasitel Kocáb,vystupoval jako osoba před kterou vyklidila pole celá ruská armáda,tak teď nadešel čas a byla by pro něj jistě hračka,vyklidit zemi od zbabělců ,kteří nebudou sami bojovat o svou zem,ale jdou raději čerpat podpory do Anglie.
22.1. | 11:02 Piju Alpu
-6
Vy jste to ještě nepoznali kdo jsou rodiče Miloša Trasimiho? No přeci sourozenci...
20.1. | 13:21 Radmila Šimkovská
-21
Pane Milos Trasimi ABUTUhasmi, vy jste buď obrovský provokatér a nebo nebo úděsný blbec. A pokud míníte pokračovat tímto stylem podám na vás trestní oznámení.
19.1. | 15:53 homer00
21
žádnej černej přivandrovalec a parazit nemá ani nejmenší nárok žít a parazitovat v Evropě
19.1. | 15:02 akakinder
3
Milos Trasimi***avarde more,pudem čorovat,jááj more von má čůro,atd.atd.A nebo:romanes hiphop ideál.....tancuj more nebo budeš bit,Tak tady ze sebe nekeruj gadža more,jasný?!MuHehe
19.1. | 14:59 akakinder
0
Milos Trasimi***Halo more,už nekoukej na filmy jako je mlčení jehňátek,nepostradatelní atd.Spousta tvých slov a vět z ních pocházejí,ty seš takovej filmovej fanoušek a kradeš obsah filmu:-)Ty bys měl používat slova ve svém rodném jazyce jako např: More kajdžas?so keres?hej dylino,dej love
19.1. | 13:44 akakinder
13
A propó,tento titulek hovoří za vše:Británie tleská Zemanovi: S uprchlíky má stoprocentní pravdu!A stím zookee,Marek,Toké,Trasimi,držka,szabo a pár dalších kozomrdských primitivů nic nenaděláte :-)Anal FuckBar!Kozomrdi!MuHehe
19.1. | 13:35 cipisek671
0
19.1. | 13:28 zdenekhejtman Prosimtě, vždyť je to naprostá duševní troska tem Blbsimi.
19.1. | 13:28 zdenekhejtmanek17
1
ty musíš být snad Bůh nebo Allah ale já bych řekl Magor
19.1. | 13:18 Milos Trasimi
-14
To je vse a vic ti nemam co rict jelikoz ne slova ale skutky za me mluvi po cely zivot a nezvanim jako ty a neoklik dalsich.Za mnou ty parchante necoi stoji a mnoho lid je mi vdecnych za to co jsem pro tento svet udelal.Co jsi udelal ty krome toho ze jsi blby ci vecne ozraly ??Chicpaku.Tes se.