Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 9. 2017
nové video

Poslední video před smrtí Chestera z Linkin Park: Smál se a užíval si

Chester Bennington a jeho žena Talinda Celebrities - 1
Zdroj: Profimedia
Zpěvákovo žena se zabývá podporou lidí trpících depresemi.

Manželka Chestera Benningtona, frontmana skupiny Linkin Park, sdílela video se svým manželem a synem jen několik hodin před tím, než spáchal sebevraždu. Na záběrech se zpěvák směje a vypadá, že je v dobré náladě.

Talinda Benningtonová uveřejnila video na svém Twitteru v sobotu. Na videu je Chester se svým synem a společně v rámci experimentu jedí bonbony. Směje se a nejsou patrné žádné známky deprese. Jeho žena tím chce poukázat na to, jak jsou nálady, u lidí trpících depresemi, proměnlivé.

 

Od Chesterovy smrti se jeho žena snaží vypěstovat online komunitu na podporu lidí s depresemi. Používá u toho hashtagy "fuckdepress" a "MakeChesterProud".

 

 

Stejně tak Chesterův patnáctiletý syn Draven Bennington uveřejnil tři videa na svém Twitteru, v rámci mezinárodního týdne prevence proti sebevraždě. "Chci učinit závazek, že si s někým promluvím před tím, než si budu chtít ublížit, když se budu cítit v depresi, smutný nebo budu procházet těžkým obdobím," slíbil Draven na jednom z videí.

 

 

O tragické smrti svého otce se vyjádřil tak, že jeho otec byl velmi dobrý ve skrývání své deprese. "Viděl jsem ho jenom týden před smrtí a nebylo znát nic, co by na něm bylo jinak nebo špatně. Myslel jsem si, že všechno jde skvěle," svěřil se syn zesnulého zpěváka.

kik TN.cz
Reklama