Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.3. 2017 19:38
ukázka už dnes večer!

Drama v Ordinaci: Kolaps v náruči Švarce. Je tohle konec Babákové?

Zdroj: TV Nova

Trpí nevyléčitelnou nemocí a tuší, že její dny se naplňují. Měla by se šetřit, to ale postavě, kterou v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 ztělesnila Valérie Zawadská (58), svérázné kamioňačce Romaně Babákové, vůbec není vlastní. I když se poslední dobou cítila dobře, dnes večer bude všechno jinak!

Hádka s Martinem Zounarem a pak pád na tvrdou zem! Takové natáčení prožila Valérie Zawadská. Zdravotní stav její role Babákové se totiž po ostré slovní přestřelce s manželem Bohdanem Švarcem dnes večer natolik zhorší, že ji nohy už neunesou. Je tohle její konec?

 

Scénář Zawadské předepsal nevyléčitelnou plicní chorobu, díky ní herečka dala všanc i vlastní zdraví. Z natáčení si odnesla nejenom pár modřin z opakovaného pádu na tvrdou podlahu, ale všanc dala i vlastní plíce. „Ale to mě scénáristé trošku zklamali. Slíbili mi, že ta moje kamioňačka bude hulit jako fabrika, ale pak ji šoupli do nemocnice a ona si zapálila jenom jednou,“ vzpomíná se smíchem herečka, která se svojí vášní ke kouření nikterak netají. Naopak, je jí pověstná. „Valérie je ohromná. Ona hulí asi šedesát cigaret denně, takže když jednou při zkoušce dostala záchvat kašle, režisér Kleis zavelel: Točte to! A pak to opravdu použili,“ vzpomíná seriálový manžel Zawadské, Martin Zounar.

18

GALERIE: Kolaps Babákové

Zdroj: TV Nova

Kolaps Babákové - 4

Hodnocení:

 

Natáčení kolapsu, kterého budete svědky už dnes večer, si ale paradoxně užila. „Mám ráda, když se něco děje. Nejhorší pro mě bylo, když jsem celý den točila v nemocniční posteli. To jsem si říkala, že budu mít snad proleženiny,“ vtipkuje herečka.
 

Dramatickou scénu uvidíte už dnes v Ordinaci v růžové zahradě 2 ve 20:20 na Nově.

Předchozí díly si můžete pustit na NOVA Plus nebo VOYO.

TN.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.