Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.2. 2016 10:18
Další rána

Hana Maciuchová má rakovinu! Kvůli nemoci přestala hrát

Ulice - Hana Maciuchová
Zdroj: TV Nova

Další špatná zpráva přišla z divadelního prostředí. Herečka Hana Maciuchová onemocněla rakovinou. Informaci přinesl Blesk s odvoláním na zdroj z divadla a samotnou herečku.

Hana Maciuchová má rakovinu. Po zpěváku Karlu Gottovi se o zákeřné nemoci dozvěděla i oblíbená herečka. "Kvůli zdravotním důvodům musím přerušit divadelní sezonu," uvedla 70letá herečka na dotaz deníku Blesk, zda opravdu bojuje s rakovinou. "Nezlobte se, nechci o své nemoci více mluvit," dodala.

 

Kolegyně z Divadla na Vinohradech redakci Blesku sdělila, že herečka nastupuje léčbu, proto byla nucena z práce odejít. "Hanku čeká první chemoterapie. Bojí se, ale je připravená s nemocí bojovat," prohlásila hereččina kolegyně.

 

Hana Maciuchová účinkuje v Divadle na Vinohradech ve dvou hrách - Loupežník a Ideální manžel. Hraje také v Divadle Ungelt v představení Růžové brýle, v dubnu se měla objevit v nové hře 4000 dní. "Zatím není jasné, zda ji přeobsadí, nebo tituly zruší," doplnila pro deník kolegyně.

 

Podívejte se na povedené scény s Hanou Maciuchovou coby Miriam Hejlovou i na zkažené klapky, kdy se tato herečka na place odbourala:

 

 

Hana Maciuchová se proslavila hlavně rolemi v televizních seriálech Krkonošské pohádky, Nemocnice na kraji města a Chalupáři. Hrála také v seriálu TV Nova Ulice, kde ztvárnila populární profesorku Miriam Hejlovou.

 

 

Z natáčení Ulice musela loni po deseti letech odejít, zřejmě už za tím byly začínající zdravotní potíže. Rakovinou onemocněl i hereččin životní partner a herec Jiří Adamíra, nemoci páteře bohužel v roce 1993 podlehl.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Měly by být nesmrtelné... Lucie Bílá pláče, zemřela jí maminka

Hana Macuichová o Miriam Hejlové: Jsme stejné stařeny, smála se

epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

12.2. | 09:20 vretenuskaprehlizena
63
Jedna z nejlepších českých hereček. Je mi to moc líto. Snad bude paní ...
12.2. | 09:07 Irena Slaninová
-65
Je to sice špatná zpráva, ale v naší republice má rakovinu statisíce lidí a ...
26.3. | 20:58 chuchle35
0
Náhlasit nevhodný komentář
Milá paní Haničko ,jste úžasná a věřím ,že budete mít dost sil zahnat nemoc na ústup.Myslíme na Vás a těšíme se až se vrátíte do hereckých rolí.NAštěstí už je jaro a sluníčko vám dá jistě více energie :) Brzo se nám udzravte
23.2. | 08:37 sharka-68
2
Náhlasit nevhodný komentář
Paní Hano, lahůdková Olinko, Anče, Cecilko, Lído Nováková, přeji Vám hodně sil, abyste tu mrchu porazila. Vaše Š. M.
13.2. | 08:04 svoboda1
5
Náhlasit nevhodný komentář
Hanko Držím prsty.
13.2. | 07:00 josefvyskoc
8
Náhlasit nevhodný komentář
kdyz zemre clovek , je to statistika...kdy zemre celebrita , je to tragedie...
12.2. | 23:04 svarcovaerika0123
12
Náhlasit nevhodný komentář
Paní Slaninové pokora nechybí. Jen poukázala na to, že jsou tu nemocní i obyčejní lidé a děti, nejen Maciuchová a Gott. A má pravdu, já za ní stojím. A mě je líto všech nemocných, nejel celebrit a herců.
12.2. | 22:51 svarcovaerika0123
4
Náhlasit nevhodný komentář
Irena Slaninová má pravdu. Proč jí dáváte mínusy? To jsou nemocné jen celebrity? Já dávám ruku nahoru několikrát.
12.2. | 21:45 josefvyskoc
-4
Náhlasit nevhodný komentář
je to vsechno hrozne smutne...ale ten Karel , to je ucinena tragedie...to lidi nemaj sanci vydejchat...estě kdyz to rozmazou media...děs běs !!!...
12.2. | 16:39 pichav
15
Náhlasit nevhodný komentář
PANI HANA JE PROSTE DAMA !!!! A TAKE PANI HERECKA !!!! A VERNA ZENA SVE LASCE JIRIMU !!!! BYLI KRASNY PAR !!!! DRZME JI PALCE !!!! JEN NEVIM PROC SE ZAHAZUJE V POSLEDNI DOBE ZIVOTEM NA ULICI ???!!!!
12.2. | 13:51 nichts obernichts
41
Náhlasit nevhodný komentář
Mit pred rakovinou respekt je jako mit tremu pred divad. predstavenim. Proste to k sobe patri! Nejdulizetejsi je myslet pozitivne, nepoddavat a nelitovat se. Pak ma clovek z 1/2 vyhrano, hlavne pri dnesnich terapiich usitych primo "na miru". Pani Maciuchova - myslime na Vas a drzime palce!
12.2. | 13:24 jaqykmy-takmyqy
-50
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyby se nerozhodla zneuctít své herecké umění v seriálech na nově byl by k ní bůh schovívavější to docela určitě