Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.2. 2016 10:18
Další rána

Hana Maciuchová má rakovinu! Kvůli nemoci přestala hrát

Ulice - Hana Maciuchová
Zdroj: TV Nova

Další špatná zpráva přišla z divadelního prostředí. Herečka Hana Maciuchová onemocněla rakovinou. Informaci přinesl Blesk s odvoláním na zdroj z divadla a samotnou herečku.

Hana Maciuchová má rakovinu. Po zpěváku Karlu Gottovi se o zákeřné nemoci dozvěděla i oblíbená herečka. "Kvůli zdravotním důvodům musím přerušit divadelní sezonu," uvedla 70letá herečka na dotaz deníku Blesk, zda opravdu bojuje s rakovinou. "Nezlobte se, nechci o své nemoci více mluvit," dodala.

 

Kolegyně z Divadla na Vinohradech redakci Blesku sdělila, že herečka nastupuje léčbu, proto byla nucena z práce odejít. "Hanku čeká první chemoterapie. Bojí se, ale je připravená s nemocí bojovat," prohlásila hereččina kolegyně.

 

Hana Maciuchová účinkuje v Divadle na Vinohradech ve dvou hrách - Loupežník a Ideální manžel. Hraje také v Divadle Ungelt v představení Růžové brýle, v dubnu se měla objevit v nové hře 4000 dní. "Zatím není jasné, zda ji přeobsadí, nebo tituly zruší," doplnila pro deník kolegyně.

 

Podívejte se na povedené scény s Hanou Maciuchovou coby Miriam Hejlovou i na zkažené klapky, kdy se tato herečka na place odbourala:

 

 

Hana Maciuchová se proslavila hlavně rolemi v televizních seriálech Krkonošské pohádky, Nemocnice na kraji města a Chalupáři. Hrála také v seriálu TV Nova Ulice, kde ztvárnila populární profesorku Miriam Hejlovou.

 

 

Z natáčení Ulice musela loni po deseti letech odejít, zřejmě už za tím byly začínající zdravotní potíže. Rakovinou onemocněl i hereččin životní partner a herec Jiří Adamíra, nemoci páteře bohužel v roce 1993 podlehl.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Měly by být nesmrtelné... Lucie Bílá pláče, zemřela jí maminka

Hana Macuichová o Miriam Hejlové: Jsme stejné stařeny, smála se

epa TN.cz