Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.11. 2015 08:16
elitní jednotka

Islamisté se klepou strachy! Rusko zvažuje použití SPECNAZ

Zdroj: TV Nova

Islamisté mají opravdu důvod se bát. Rusko zvažuje poslat do Sýrie Specnaz, obávané zabijáky, kteří dostávají tu nejlepší dostupnou výzbroj a mají za sebou tak tvrdý výcvik, že ho někteří nepřežijí. Útočí bez označení, někdy dokonce v civilu.

Jestli se něčeho teroristé Islámského státu opravdu obávají, pak toho, že Rusko nasadí speciálně vycvičené zabijáky ze Specnaz. Jednotky nemají žádné značení, někdy dokonce nosí civilní oblečení. Ačkoli vypadají na první pohled "normálně", nenechte se zmást. Jejich výcvik je vražedný.

 

Do elitních jednotek se také nedostane jen tak někdo. Pokud se chcete stát bojovníkem Specnaz, musíte mít skvělou fyzickou kondici, čeká vás totiž nejtěžší armádní výcvik světa. Vojáci postupují tak, jako by opravdu byli ve válce. Někteří se konce neskutečně náročného výcviku ani nedožijí.

 

 

Na ty, co obstojí, potom čeká odměna v podobě nejlepší dostupné výzbroje. Jednotky používají například modernizovaný kalašnikov – střely jsou menší a rychlejší, takže při zásahu způsobí větší poranění. Další vychytávka je určená sniperům. Tlumená puška Vintores zabije na 400 metrů vojáka v neprůstřelné vestě.

 

Vojáci ale nejsou na výzbroji plně závislí. Všichni byli vycvičení tak, aby dokázali zabít člověka holýma rukama.

 

Jednotky se osvědčily na Ukrajině, nyní je  proto Rusko zvažuje nasadit i do Sýrie.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Po v útocích v Paříží se nemohla přihlásit na Facebook. Potom zjistila krutou pravdu

Zničím ISIS! vyhlásila na sociální síti. Podívejte, co všechno na něj připravila

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

19.11. | 22:08 stupurak10
65
Tak to je pro ně hodně špatně protože to je speciální jednotka a ta se z nikým ...
19.11. | 23:31 belgcome
-24
Jen si tam rusove vyskovsej novy zbrane nekde se musi na ostro zas je v tom jen ...
14.10. | 15:42 Tonda Vaněk
0
Náhlasit nevhodný komentář
Je vtipné sledovat jak autoři celého článku i videa naprosto nic neví o tom o čem píšou... "Modernizované kalašnikovy", "Speciální odstřelovací pušky" a tak dále... Další smutná věc je že dostávají "nejmodernější" ruské vybavení přitom sou s výbavou srovnatelní s ...
23.11. | 22:31 akakinder
3
Náhlasit nevhodný komentář
Zdarec,ty co už nereješ držkou v zemi ale v Kalouskovic prdeli,dám ti jednu užitečnou radu:popros tatínka ať tě vrazí nazpátek mamínce do k.u.n.d.y a min 3x tě př.e.mr.d.á.Uvidíš pomůže ti to. :-)Už jsem ti jednou řekl chlapečku,aby si se podíval Knížeti do p.r.d.e.l.e tam ty fotomontáže uvidíš :-)
23.11. | 01:09 akakinder
1
Náhlasit nevhodný komentář
Zdarec,ty co už nereješ držkou v zemi ale v Kalouskovic prdeli,dám ti jednu užitečnou radu:popros tatínka ať tě vrazí nazpátek mamínce do k.u.n.d.y a min 3x tě př.e.mr.d.á.Uvidíš pomůže ti to. :-)A pokud by to nepomohlo tak přiber fotrovi do trojky dnes již hledaného uprchlíka Salah Abdeslama :-)
22.11. | 19:06 belgcome
2
Náhlasit nevhodný komentář
Z koho se isis boji sov turci kurd jednotky myliter sov to tez muslimove fanatyci nezalezi jjim na vlastnim zivote a hlavne kurd myliter rozeznaj isis na 1 klm znajI jejich strategii halvne vetsinov fungujov jjako pozemni jednotky rychle a ucine ....
22.11. | 16:23 kramnyjevrah
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Www.pussywalk.com to je ten privozraly deda co se mu smejou v celem svete a nikde ho nechtej?:) vypada na peknyho zmrda.
22.11. | 16:22 kramnyjevrah
0
Náhlasit nevhodný komentář
bezte radeji natahovat draty az vam nemrznou krymaci:) vy placeni vlastizradci.tfuj mrdkyy zajebany.
22.11. | 16:20 kramnyjevrah
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Pan-tau: vlastizradce jses ty ty zejebany rusky svabe a to vozraly pripochcany prase becheracky a jeho chunta...uz aby je lidi vymlatili ven od koryta.kez by tam sel navstivit is:)
22.11. | 14:30 rychl
1
Náhlasit nevhodný komentář
Umíte jen lidi odrazovat od velkých plemen. Už jste s tím trapný. Jaký Pán takový pes. To že tu pište o Americanech nikoho nezajímá. Když se psovi zadáváte dlouho do očí bere to od vás jako hrozbu, stačí si o psech něco přečíst a pak je budu soudit. Věřim víc psům než lidstvu.
22.11. | 14:29 kramnyjevrah
5
Náhlasit nevhodný komentář
To je ono.slunickare nalozit a potopit taky!hajzlove!jen tak na ne na smejdy!
22.11. | 14:10 akakinder
-1
Náhlasit nevhodný komentář
uz-nerejeme-drzkou-v-zemi Dělá mně nesmírnou radost, že tady primitivní tupá pič@ bla,bla..to už je trapná hláška seš jak kolovrátek(pořád dokola) vymysli něco novýho ať se tady můžem zasmát ty co už nereješ držkou v zemi ale knížeti v tý jeho po..sra.ný a spocený p.r..de.li :-) ty pampers držko :-)