Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.12. 2015 17:46
vánoce zlatého slavíka

Karel Gott promluvil! Takhle popřál fanouškům k Vánocům. VIDEO

Zdroj: facebook.com

Smutné vánoce zažívá letos po dlouhé době Bertramka na pražském Smíchově. Zpěvák Karel Gott zahájil tento týden třetí cyklus chemoterapií a Štědrý den tak tráví ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Přesto si našel čas na své příznivce a popřál jim krásné prožití vánočních svátků.

Přestože tráví svátky v nemocnici, našel si Zlatý slavík Karel Gott čas na své příznivce. Fanouškům, kteří mu posílají dárky a tisíce vzkazů popřál v audionahrávce, kterou na Facebook umístila jeho žena Ivana, krásné prožití svátků.

 

„Moji milí příznivci, kteří na mě v posledních týdnech myslíte. Děkuji vám za vaši velkou podporu, přízeň, přání i dárky k Vánocům. A protože je Štědrý den, přeju vám krásné prožití svátků vánočních v kruhu těch nejbližších a užijte si co nejlépe sváteční náladu. Vám všem boží požehnání, váš Karel Gott,“
 

Karel Gott nejraději je jako každý slaví se svými nejbližšími. Těžká nemoc ho ale donutila k odloučení. Svátky ale přesto netráví sám. Manželka Ivana i všechny dcery plánují v nemonici návštěvy.

 

"Půjdeme s Luckou za tátou, počítáme s tím," řekla Blesku nejstarší dcera Dominika. Přímo na Štědrý den ho plánovaly navštívit i manželka Ivana s dcerami Nelou a Charlotou.

 

Nemocnice pro své pacienty připravila na Štědrý den slavnostní menu, i když o něco dietnější, než je běžně doma zvykem. K večeři bude lehčí ryba s bramborem a vánočka.

 

Karel Gott onemocněl rakovinou mízních uzlin. Na vážnou chorobu se přišlo při operaci náhlé příhody v dutině břišní. Podle svých slov má díky včasnému odhalení nemoci velkou šanci na uzdravení.

 

 

Lékaři byli příjemně překvapeni, jak Gott snášel první část léčby. K překvapení všech Gott dokonce dorazil uprostřed terapií na vyhlášení Českých slavíků.

 

Zlatý Slavík vánoční svátky miluje. Dokazuje to pravidelnými hudebními vánočními dárky pro své fanoušky. Jeho největší vánoční šlágry si můžete připomenout zde:

 

 

 

 

TN.cz