Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.3. 2016 18:07
tragédie na sokolovsku

Jedna rána pěstí na diskotéce zabila muže. Oživili ho, ale zemřel

Zdroj: TV Nova

V nočním baru v Horním Slavkově přišel o život otec tří dětí. Jeho bratranec, který s ním byl, je přesvědčený o tom, že zemřel násilnou smrtí. Na místě ho totiž někdo napadl. A policisté už mají podezřelého.

Ondřej se odešel bavit na diskotéku, ještě týž den ale zemřel v nemocnici. Jeho družce řekli lékaři, že na krvácení do mozku po ráně do hlavy. "Mám s ním tři děti a teď ho někdo zabije. Večer odejde na pivo a ráno se vám nevrátí domů," zoufá si družka zabitého.

 

Noční klub, ve kterém k šarvátce došlo, je teď uzavřený. Podle dostupných informací v něm došlo ke rvačce. Podnapilý násilník ještě se svým kumpánem měl nejdříve hosty klubu obtěžovat a pak je napadl. "Bratranec dostal ránu a já jsem mu chtěl pomoct. Ale někdo mi dal taky ránu zezadu, takže jsem nevěděl vůbec nic. On dostal ránu přímo na spánek a padl pak na zem," vypráví bratranec mrtvého.

 

 

Zraněnému se zastavilo srdce a zdravotníci ho museli oživovat. "Podařilo se obnovit srdeční rytmus a byla povolána letecká záchranná služba," uvedla Petra Bakurová, mluvčí záchranářů Karlovarského kraje.

 

Po transportu do plzeňské nemocnice ale muž zemřel. "Jeho zdravotní stav nebyl slučitelný se životem," pouze sdělila Gabriela Levorová, mluvčí Fakultní nemocnice v Plzni.

 

 

Policie zadržela muže, kterého podezírá z napadení. Ten stačil ještě před zadržením napsat na sociální síť. "Je to můj prů… , celej život si to budu vyčítat. Nic si nepamatuju, ale to není omluva," zněl text jeho přiznání k zabití.

 

Policisté nařídili soudní pitvu. "Na základě jejího závěru bude rozhodnuto o právní kvalifikaci věci," dodala Kateřina Krejčí, mluvčí policie Karlovarského kraje. Pokud se prokáže, že smrt způsobilo napadení, hrozí zadrženému muži obvinění z těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti.

tn.cz / gar

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

1.3. | 08:46 Ondra Jemitofuk
19
Lidi já toho kluka znám od plenek a můžu říct že to je bez problémový člověk ...
1.3. | 01:46 Jan Kišš
-20
kamo vzdycky nam stacila telka a nebo pohodicka bez zaminky si neco zacinat ale ...
2.3. | 21:02 Novaje Píčovina
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Jen to zveličili...Udělali z něj hroznýho vraha...Jestli dostane 10let ...tak to bude fakt vrchol.
2.3. | 08:34 Poly Dwayne
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Od kdy se chodí na pivo na diskotéky ??? Otec 3 dětí v nočním klubu,to mi hlava nebere....na pivo přece mezi bezproblémové lidi do hospody a ne mezi mladé frajírky na disko ...
1.3. | 23:23 Veronika Teplikova
10
Náhlasit nevhodný komentář
Mít děti neznamená být jen uvázaný doma,jako pes u boudy!!!Já mám také děti a občas jdu ven..Dělá to každý rodič co znám,aby nám nehráblo!Nesudte lidi když je neznáte!Já Ondru znala léta letoucí a ani náhodou jsem ho nikdy nezažila jako rváče,ale naopak to byl pohodový kluk co nezkazil žádnou srandu
1.3. | 10:30 flobertka1
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Mít já tři děti tak se jím budu doma věnovat, mazlit se s ními a věnovat se jejich výchově.Pro mě je rodina na prvním místě a jestli že se chci bavit jako svobodný tak si nepořizuji rodinu a děti.
1.3. | 09:38 Joko
0
Náhlasit nevhodný komentář
Rána zezadu do hlavy ,tak ten monokl chytil "brtranec" o zeď ??
1.3. | 08:46 Ondra Jemitofuk
19
Náhlasit nevhodný komentář
Lidi já toho kluka znám od plenek a můžu říct že to je bez problémový člověk škoda ho a každý otec se může jít odreagovat to není zakázáno škoda ho pán bůch mu dá lehkou zem at odpočívá v pokoji amen......
1.3. | 07:45 lorda5
-9
Náhlasit nevhodný komentář
Škoda každého života, ať se na mne nikdo nezlobí, ale co má co táta tří dětí lítat po nocích po diskotékách.. A když jsem viděla, co tam asi chodí za "lidi", tak se vůbec nedivím, že dojde k nějakému prů...u. "Večer jde na pívo a RÁNO se nevrátí" to je asi rodinka- nejspíš ...
1.3. | 07:44 Miroslav Hanko
14
Náhlasit nevhodný komentář
Kišš ,tak že dobrý vrah pujde sedět a špatný klidas jde pod kytičky to je teda bordel na tom světě co.
1.3. | 06:20 stupurak10
9
Náhlasit nevhodný komentář
Alkohol je sviňa človek se může i po cestě střískat a stačí málo rána do hlavy a nemusí ho někdo bít oto je smutné že měl děti a děcka bez táty?!
1.3. | 01:46 Jan Kišš
-20
Náhlasit nevhodný komentář
kamo vzdycky nam stacila telka a nebo pohodicka bez zaminky si neco zacinat ale hlavne ze jsme mezi sebou meli pohodu budes chybet sakra kazdy den s tebou neco bylo proc musi dobry lidi koncit za mrizemy a mrdky jsou venku