Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.11. 2017 14:59
mise nový domov

Julián poslal ženu do blázince a na syna zůstal sám. Byla nepříčetná

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Jak pomůžou otci čtyřletého syna, který usiluje o jeho svěření do své výhradní péče?

Tým Mise nový domov se rozhodl pomoci Juliánu Třískovi (29) s rekonstrukcí polorozpadlého domu v Kopidlnu, kde vychovává 4letého syna a usiluje o jeho svěření do výhradní péče.

 

Kvůli tomu se zbavil drogové závislosti a odstřihl se od své temné minulosti. Matka se o dítě nezajímá, Juliánovi rodiče zemřeli na rakovinu, takže na výchovu zůstal zcela sám.

 

115

GALERIE: Mise nový domov: Boj o svěření dítěte do vlastní péče!

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov: Boj o svěření dítěte do vlastní péče! - 1

Hodnocení:

 

Podle vyjádření odboru sociální péče je Julián příkladný otec, který veškeré své úsilí věnuje synovi. Je to skvělý příklad toho, že každý má právo na nový začátek, pokud projeví dostatek vnitřní síly a rozhodnosti. Sama Tereza Pergnerová ví o této problematice hodně, a proto mohla být Juliánovi velkou oporou. 

 

 

Jak to celé dopadne? Sledujte Misi nový domov ve střed ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz
Reklama