Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.6. 2015 21:44
děsivá předpověď

KONEC SVĚTA: Katastrofa má podle proroctví přijít už v září!

Zdroj: TV Nova

Země má už za několik měsíců čelit smrtící hrozbě. Podle některých teorií by nás měl trefit gigantický asteroid následovaný sedmi lety temnoty.

Svět vyděsila zpráva o obřím asteroidu, který má už za tři měsíce zničit život na Zemi. Poplach vyvolali konspirační teoretici, kteří na internetu sdíleli informaci o gigantickém asteroidu, který se nezadržitelně blíží k naší planetě, americká vláda o něm ví a tutlá to.

 

Zánik civilizace, zkáza planety. Obří asteroid se prý srazí se Zemí mezi 22. a 28. zářím. Reverend Efrain Rodriguez , který zprávu šíří, dostal údajně vzkaz od Boha. 

 

Konspirátoři se také chytají projevu francouzského ministra zahraničí Laurenta Fabiuse z května 2014, který uvedl, že "svět dělí už jen 500 dní od chaosu". Podle střízlivějších vysvětlení tím ale Fabius narážel na konání klimatologické konference právě v září 2015. 500 dní od jeho prohlášení uplyne 24. září.

 

 

Podle Rodrigueze má asteroid dopadnout do Atlantického oceánu nedaleko Portorika. Vyvolá silné zemětřesení a obrovitánskou vlnu tsunami, která zcela zničí východní pobřeží Spojených Států, Mexiko a Střední i Jižní Ameriku. A potom prý přijde sedm let temna. Tvrdí také, že NASA o asteroidu ví a informovala o něm Baracka Obamu a že přípravy na katastrofu se týkají jen "bohatých a mocných".

 

NASA naopak tvrdí, že o žádném asteroidu nebo kometě, která by mířila k Zemi, neví. "NASA neví o žádném velkém asteroidu, který by se řítil k Zemi. Pravděpodobnost srážky je tak velmi malá," uvedl mluvčí NASA podle listu Huffingtonpost. Srážku nicméně zcela nevyvrátil.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Děsivé Slunce se na nás šklebí. Takto bude vypadat těsně před koncem světa

Konec světa se blíží: Co ještě podniknout?
Nejlepší VTIPY o konci světa
Proč se lidé straší historkami o konci světa?
Nejlepší FILMY o konci světa

Umělec před smrtí nakreslil, jak bude vypadat konec světa! Takové nebe jste již viděli?

hel TN.cz