Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 23. 6. 2016
Vaše téma

Má Británie odejít z EU? Václav Klaus má jasno!

Zdroj: TN.cz

Hostem diskuzního pořadu TN.cz Vaše téma byl tentokrát exprezident Václav Klaus. S moderátorkou Michaelou Šmídovou debatoval například o tom, jestli by Británie měla nebo neměla opustit Evropskou unii.

Bývalý prezident a někdejší premiér Václav Klaus pro většinu lidí symbolizuje boj proti Evropské unii a bruselským úředníkům. Kritikou EU Klaus neštřil jako hlava státu a nezměnilo se to ani nyní, když odešel z politiky.


Proto není divu, že s moderátorkou Michaelou Šmídovou exprezident hodně mluvil o hrozícím odchodu Velké Británie z Evropské unie a o Unii jako takové.
 


Řeč ovšem přišla i na Klausovo životní jubileum - bývalý prognostik a někdejší ministr financí totiž v neděli oslavil 75. narozeniny a na oslavu dorazila spousta známých tváří.
 


Václav Klaus se narodil před 75 lety v Praze, v roce 1968 se oženil s manželkou Livií, s níž je dodnes. Má syny Václava a Jana. 
 

Před revolucí Klaus působil například v Ekonomickém ústavu Akademie věd a později v Prognostickém ústavu, kde působil i současný prezident Miloš Zeman. Po revoluci se dal Klaus na politiku, byl ministrem financí, premiérem a deset let také prezidentem. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SKANDÁL A PROTESTY KUŘÁKŮ! Evropská Unie zakáže mentolové cigarety

Skandální rozhodnutí z Bruselu: Úředníci vyhánějí Rumunsko z Evropské unie!

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

23.6. | 18:26 overal
16
Odchod Británie z EU nás sice velmi poškodí, protože Británie vyvažovala ...
23.6. | 17:43 Toncek
-10
Tomu už sračkovatí mozek.
24.6. | 08:32 Miroslav Hanko
7
Náhlasit nevhodný komentář
Výborně!!!Začátek konce Eurobordelu. Už žadný diktát.Každý stát má bít sám sebou.Zatemovat hranice žádný volný pohyb. Mi jsme byli soběstačný než to EU zničila.Ted se sem dováží kde jakej hnus. Na nějaký svobodný pohyb z vysoka kálím a o státech jako je Německo, Belgie vůbec nemusím slyšet.
24.6. | 07:44 Roman Skala
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nahovno prognostik, politik, ktery nadelal nejvice skody v dejinach CR, komicky tenista.
23.6. | 22:39 tenistka 175 tenistka175
-2
Náhlasit nevhodný komentář
23.6. | 18:07 spejbl112 - Vezmi Máničku na Mácháč, tato ti to i s Žerýkem potvrdí ...JINAK SE TO NEDÁ kousat !!! My ostatní , co jsme jsme v Šengenu rádi popojedeme kousek dál. O tom, že si můžeme sami , bez EU leda tahat Spejblovy kšandy není pochyb.
23.6. | 22:08 nirwana
6
Náhlasit nevhodný komentář
Tony - presne tak. I ja to nechapu: Ja muze osoba ktera je zodpovedna za obrovske uniky statnich penez, nas v cizine nikdy spravne nereprezentovala a ktera amnestii propustila stovky trestancu + radu tunelarskych kmotru.. v jednom kuse arogantne krakat ve vsech mediich. Demagogisky, zlodejsky dedek.
23.6. | 21:18 Tony
6
Náhlasit nevhodný komentář
Papatunel měl vždy jasno.Nechápu jak mohou tuto politickou mrtvolu stále oslovovat a dávat mu šanci aby stále žvanil ty své nesmysli.Ostudy se již nadělal dost.
23.6. | 19:49 reypal
-7
Náhlasit nevhodný komentář
Toncek // jestli má někdo v hlave nasr... jste to vy.
23.6. | 19:15 nirwana
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Mam zrejme pouze retorickou otazku: Kdy nemel nejznamejsi euroskeptik "jasno". Vaclav Klaus senior mel VZDY a o vsem jasno... i o propisce v Cile. Jen nemusi mit vzdy pravdu... Brexit dopadne sice knap, ale pro EU. Tim jsem si dost jist a na rodzdil od Klause sen. se nepovazuji za ...
23.6. | 18:44 pater11
14
Náhlasit nevhodný komentář
Konecne snim muzu souhlasit.
23.6. | 18:31 allanaldik
4
Náhlasit nevhodný komentář
se toho jeste vic. oni reguluji neco co nikdo z nich nezna. chovaji se jako sloni v porcelanu v zemich kterym chteji nakazovat kazde howno. toto by si kazdy stat mel ridit sam a ne ty vypatlanci. a chteji nam poroucet aby jsme si sem brali teroristy a spici bunky ktere by tady mohli zabijet.
23.6. | 18:30 allanaldik
10
Náhlasit nevhodný komentář
dnesni EU je o nicem.Venca ma pravdu, kazdy by si mel poroucet sam a ne nekde centralne kde sedi vypatlani a s IQ tykve politici kteri nevedi nic o jinych statech kterym porouci a nakaziji neco co je treba u nas kulturni pamatka jak v jidle tak v piti. staci si jen vzpomenout na RUM a naslo by -
Obchodní sdělení

Bohemia Apple