Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 23.5. 2018 13:46
válka módní guru s hvězdou Ulice

Milá Františko, trhněte si, vzkazuje hvězda Ulice módní kritičce

Frantička Čížková, Patricie Solaříková
Zdroj: Instagram, Facebook

Tak taková ostrá slova bychom u herečky a hvězdy seriálu Ulice Patricie Solaříkové (29) asi nečekali! Známá herečka se postavila proti módní kritičce Františce Čížkové (66). A důvod? Zcela jednoduchý...

Proč nevyjádřit názor na názor. Tím se zřejmě řídí Patricie Solaříková. Nenechala si totiž líbit velmi jízlivý komentář známé módní kritičky Františky Čížkové, která si pro uštěpačné komentáře nejde opravdu daleko a chválu u ní jen tak někdo nezíská. "Vtip a sarkasmus herečce neschází, kila občas přebývají a vkusu se leckdy nedostává," napsala na Čížková ve své rubrice na Blesk.cz. A pokračuje dál: "Nemožný model na nesprávném těle, troufám si říct," zakončuje celý příspěvek.


Mladá herečka a jedna z hlavních postav seriálu Ulice se rozhodla, že si to nenechá líbit a na svých sociálních sítích Františce poslala delší vzkaz. "Mimochodem za tenhle outfit jsem dostala bůra od módní policie. Mílá Františko, trhněte si," a pokračuje v dost drsných slovech dál.

 
"Já absolutně nechápu, kde bere tahle s prominutím anorektická bába a samozvaná módní ikona tu drzost, hodnotit, co mám na sobě?" vysmívá se Patricie kritičce.


Herečka v příspěvku hlavně nabádá své fanoušky a fanynky, aby se řídili převážně sami sebou a nedali na rady a jedovaté komentáře ostatních.

18

GALERIE: Frantička Čížková a Patricie Solaříková

Zdroj: facebook

Frantička Čížková - 1

Hodnocení:"Vůbec nechápu, v jaký to žijeme době?! Kde vám neustále někdo diktuje, co máte mít na sobě, kolik máte vážit, jak se máte líčit, česat! NAS*AT!" rozčiluje se herečka.


Její příspěvek vzbudil opravdu velký rozruch a zájem. Líbí se skoro 30 tisícům sledovatelů a debata pod fotkou taky nebere konce.


Většina lidí herečku povzbuzuje, ale najdou se i tací, kteří do Patricie šijí a nechápou, proč měla tohle vůbec zapotřebí.

 
A těm herečka vzkazuje: "Nikoho veřejně neponižuju. Stejně jako ona je veřejně známá osobnost, musí počítat s tím, že se vůči ní může někdo veřejně ohradit," vysvětluje a dodává, že samotná kritika jí nevadí, ale její obsah a hlavně, jak je řečená.


"Kritika je v pořádku, už jsem psala níže, nevadí mi, když někdo přijde s konstruktivní kritikou, ze který si můžu něco odnést, to se tady bohužel nestalo," dále vysvětluje své rozhořčení nad článkem Patricie.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Takhle neskutečně za 4 roky zhubla Patricie Solaříková: FOTO v plavkách před a po vám vyrazí dech!

Patricie Solaříková prozradila, co nejlepšího jí do života seriál Ulice přinesl! Nebo spíše koho?

Tereza Bebarová: Skončí Světlana v Ulici? ROZHOVOR

TN.cz
Reklama