Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 27. 5. 2017
super bydlení

Mladý pár vyměnil život v pohodlí za cestování v dodávce!

Bydlení v dodávce
Zdroj: Instagram, glampervanlucy

Mladý pár vyměnil stálé zaměstnání za život na cestách. Dodávku značky Renault si vlastnoručně upravili na mobilní dům na čtyřech kolech.

Juliet (35) a Frank (39) z australského Melbourne se rozhodli změnit svůj život od základů. Juliet dříve vlastnila květinářství a Frank provozoval svou kavárnu, přesto se rozhodli vyzkoušet dobrodružný život s provizorním bydlením.

 

"Nápad o zakoupení dodávky se mi moc líbil. Začali jsme vymýšlet, jak to uděláme," řekla deníku Daily Mail Juliet. Zakoupili a upravili dodávku značky Renault. Do přestavby investovali v přepočtu 375 tisíc korun, ale z výsledku jsou nadšení. Interiér auta vypadá spíše jako chatička - stěny jsou obložené dřevem.

 

 

112

GALERIE: Bydlení v dodávce

Zdroj: Instagram, glampervanlucy

Bydlení v dodávce - 1

Hodnocení:

 

V dodávce nechybí ani kuchyňka, dřevěná vanička, manželská postel a malé stolečky. Interiér je vyzdobený, aby působil co nejútulněji. Nechybí ani řetěz ze žárovek, koberec a obraz. Své pelíšky mají v dodávce i dva pejsci.

 

 

 

"Prodali jsme 80 % našich věcí a rozloučili se s našim domovem," dodala Juliet. Poté vyrazili na cesty po Austrálii a "rozhodně svého rozhodnutí nelitují". Na Instagramu sdílí fotky ze svých dobrodružství.

has TN.cz