Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.9. 2014 14:10
To už je vrchol

Muslimka vyhodila rodiče z autobusu kvůli prasátku Pepině!

Muslimka je vyhodila z autobusu
Zdroj: Facebook/ oficiální zdroj
Sarah, Nicka a jejich holčičku Heidi vyhodili z autobusu kvůli prasátku Pepině

Hysterie kolem respektování islámských zvyků dosáhla nového vrcholu. Řidič vyhodil z autobusu rodiče, protože malé dceři (1, 5) zpívali písničku z prasátka Pepiny, ve které se chrochtá, a muslimku to urazilo.

Kreslený seriál Prasátko Pepina je oblíbený mezi dětmi celého světa včetně těch českých, muslimové ho zřejmě ale neznají. Rodiče patnáctiměsíční Heidi Nick a Sarah, kteří žijí v Rotherhamu, cestovali autobusem z britského Sheffieldu do Doncasteru, když se jejich holčička rozplakala.

 

Maminka s tatínkem ji chtěli rozveselit, tak jí začali zpívat úvodní písničku o prasátku Pepině a její prasečí rodince, ve které se chrochtá. To smrtelně urazilo jejich spolucestující v hidžábu, protože se domnívala, že zpívají o islámu a vepřovém, které náboženství zakazuje.

 

Šla si proto stěžovat řidiči autobusu, který k úžasu ostatních pasažérů dvojici s malým dítětem vysvětlil, že pro ně bude lepší, když si vystoupí.

 

 

"Bylo to nesmírně ponižující," uvedl Nick (24) pro list Daily Mail. "Ta žena za námi přišla, a začala nám velmi agresivně vysvětlovat, že jsme nezodpovědní rodiče a rasisti. Pak to šla říct řidiči. A ten nám řekl, že nechce žádné potíže a ať si vystoupíme. Naše vysvětlení ho nezajímalo. Byli jsme v šoku."

 

Případ vyvolal v Británii vlnu nevole a lidé žádají v otázce náboženské tolerance používání zdravého rozumu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Rihanna zešílela? Provokace, útok na muslimy, nebo neobratně projevený souhlas?

Nejnechutnější protest: Egypťanka se vyprázdnila a menstruovala na vlajku islámského státu

hel TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

29.9. | 13:37 reypal
85
Začínám mít pocit,že muslimové mě budou protivnější jak cikáni a rusáci.A to je ...
29.9. | 19:46 haha33
-30
no podle fotky, jsou to určitě inteligentní lidi, takže mě nepořekvapuje, že v ...
1.10. | 12:05 Tereza Dostálová
4
Náhlasit nevhodný komentář
...Řidič mě vyhodil (vyloučil z přepravy) s kočárkem z trolejbusu, neb jsem žádala o nástup nedostatečným máváním. Tak asi "postřílíme" všechny řidiče trolejbusů ... Ale no tak! Na debila můžu narazit, ať je zahalenej v šátku, nebo je bílej jak čerstvě padlej sníh, a je pouze na mě, ...
30.9. | 20:27 edajosef
5
Náhlasit nevhodný komentář
Jsou to přeci jenom hovada....
30.9. | 10:41 haha33
-10
Náhlasit nevhodný komentář
skeptikus, co to píšete o tradicích??? klidně si je dodržujte, ale dělat všude bordel, omezovat druhé, být pánem silnic, to přece není tradice- to je zhovadilost. Doma si klidně můžu dělat co chci , ale jakmile vyjdu ze dveří musím respektovat jakési chování , pokud ne, končí to smrťáky na ...
29.9. | 21:23 Pepa Rychlý
20
Náhlasit nevhodný komentář
Tak si myslím, že si v Anglii díky své demokracii zadělali na pěkné problémy. Jestli se Evropa rychle nevzpamatuje, tak to za pár let bude ve všech státech EU. Rusko na nic nečeká a koná.
29.9. | 21:01 skeptikus
51
Náhlasit nevhodný komentář
..at to bylo jak chce, tak prece kazdy privandrovalec musi respektovat nasi kulturu a nase hodnoty. Pokud je svym vzhledem, chovanim nebo zvyky poburujeme nebo urazime, tak at si sbali svejch pet svestek a tahnou tam odkud pritahli. O kulturni obohaceni nestojim, zadnemu privandrovalci se ...
29.9. | 19:48 haha33
-26
Náhlasit nevhodný komentář
pes vegetarian- ano tyhle články jsou určeny pro vybuzení rasistických emocí a lid to rádi žerou, musíme přece mít nějaké strašidlo, někoho se bát, jinak by to nebyl skutečný život. Hlavně se všichni chovejme tak, aby se nemusel nasíírat, ani cikán, ani arab, ani žid.
29.9. | 19:46 haha33
-30
Náhlasit nevhodný komentář
no podle fotky, jsou to určitě inteligentní lidi, takže mě nepořekvapuje, že v autobuse hýkali a chrochtali Ještě mohli pro legraci prdět, nebo plácat do nafouklých sáčků. Nevím proč někdo obtěžuje všechny lidi okolo sebe.
29.9. | 19:30 viam
29
Náhlasit nevhodný komentář
A co bude až my začnem: Tři čuníci jdou, pěkně za sebou ..... kví kví ..... my máme prasátka a pejsky rádi.
29.9. | 17:43 pes-vegetarian
14
Náhlasit nevhodný komentář
Povinností řidiče je v takovém případě vyloučit z přepravy toho, kdo způsobuje problémy, což je jasně ta žena, protože ona byla první, kdo vyvolal spor. Manželé s dítětem si nikoho nevšímali ... ale jen detail, tento příběh se s velkou pravděpodobností nikdy nestal a je jen vymyšlený pro jeden ...
29.9. | 17:29 viam
22
Náhlasit nevhodný komentář
Co je to za řidiče? Měl vyhostit tu nesnášenlivou ženštinu.