Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.3. 2016 16:52
Islámské právo v Rakousku

Muž se ve Vídni zastal manželky a dcery - zmlátila ho hlídka šaría

Shariah police ve Vídni - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia / Twitter
Vídeň a hlídka dohlížející na právo šaría - ilustrační foto

Na několik dní v nemocnici skončil jednačtyřicetiletý Rakušan Martin, kterého zmlátila v rakouském hlavním městě samozvaná hlídka prosazující islámské právo šaría. Čím se Martin provinil? Přišel na pomoc své manželce a dceři, které, protože jsou čečenského původu, hlídka odváděla z diskotéky domů!

Rakouské hlavní město se mění k nepoznání. Podle listu Daily Mail se místní obyvatelé do některých čtvrtí bojí chodit. I v centru města se objevují samozvané hlídky prosazující islámské právo šaría. Podle rakouského webu Kurier.at na jednu takovou narazila v pátek 26. února Miroslava P., která vzala svou dceru a její kamarádky, všechny ve věku kolem 15 let, na diskotéku v komplexu Millennium City ve vídeňské čtvrti Brigittenau.

 

K ženám přišla skupina čtyř mladých Čečenců, kterým se nelíbilo, že jsou ženy ještě kolem jedenácté večer v baru. Dívkám strážci islámského práva oznámili, že je okamžitě doprovodí domů. Jedna z dívek se obrátila s žádostí o pomoc na ostrahu nákupního centra, ale ta jim odmítla pomoct.

 

Miroslava tak zavolala svého manžela, jednačtyřicetiletého Rakušana Martina P., který ihned své rodině přispěchal na pomoc. Když potkal ženu, dceru a její kamarádky v doprovodu čtyř Čečenců, zeptal se mužů, co mají za problém. Útočníci se na něj vrhli. Zmlátili i dalšího kolemjdoucího, který se útok pokoušel zastavit. Oba napadení muži skončili v nemocnici.

 

 

"Mám dvou a půl centimetrovou tržnou ránu hned nad levým okem," řekl Martin P. listu Kurier. Oba muži měli četné pohmožděniny po celém těle.

 

Ostraha, která předtím ženám odmítla pomoci, zavolala policii. Ačkoliv se na místo sjelo sedm hlídek, útočníci utekli. "Byli zjevně Čečenci, kteří jsou v oblasti velmi dobře známí, protože se snaží nutit čečenským ženám dodržování islámského práva," uvedl mluvčí vídeňských policistů Christoph Pölzl.

 

 

Další incident řešila vídeňská policie tento víkend. Skupina asi čtyřiceti Afghánců napadla v centru města deset Čečenců. Oba gangy se mlátily dřevěnými a železnými tyčemi a někteří členové vytáhli i nože. Podle britského listu Daily Mail skončili dva muži v kritickém stavu na jednotce intenzivní péče jedné z vídeňských nemocnic. Šestici Afghánců policisté zatkli, zbytek utekl.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NOVÉ PRAKTIKY: Islámský stát rozjel děsivé obchodování! Čím šokoval svět?

VIDEO: Takhle úžasně obdaroval muslim bezdomovce. Budete zírat, až uvidíte, jaký dárek jim dal

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

8.3. | 10:55 pravda1
88
Pokud ty samozvance nikdo nevypráská pryč z Evropy tak tady toto bude ...
8.3. | 18:47 Milos Trasimi
-9
Vsimla sis nekdy ze by se tady psalo o zlocinech Mossadu ci Sin-Bet kteri pres ...
15.3. | 10:16 Tomáš Pitela
2
Náhlasit nevhodný komentář
Dobře udělal,myslím že každý muž by pomohl své ženě(holce) a dcérce.Nebo snad né :O ?
9.3. | 14:32 Pavel Benver
6
Náhlasit nevhodný komentář
Můžou to zkusit tady v Česku, počítám že je odvezou v penálech ty parchanty šaria, nebo co to je za póvl !!!
9.3. | 11:03 Štefan Nemeth
5
Náhlasit nevhodný komentář
mech4077 5 Kdyby u nich na ulici vylezla třeba křesťanská hlídka,tak by nepřežili ani 5 minut.. ----------- To snad nemyslíte vážně?! Křesťanská hlídka by jim jen nastavila druhou tvář a kdyby na ní házeli kameny, oni by jim házeli bochníky chleba a určitě ne týden staré.
9.3. | 08:11 Bohumír Panuš
-6
Náhlasit nevhodný komentář
To je dobře, jen tak dál!!!!!!!
9.3. | 03:58 kammil1203
12
Náhlasit nevhodný komentář
A to se těch vylízanců zastává pár českých kolaborantů, jako premiér, soudruzi Dienstbier, Šabatová, ti je tady mermomoci chtějí natahat, bez ohledu na to, jaké ženám pak hrozí od těch primitivů nebezpečí. Ta u muslimů má menší cenu než zvíře! Slimáci znásilnění neznají, skočí na ženu je to. :-(
9.3. | 03:48 kammil1203
15
Náhlasit nevhodný komentář
Kdy se Evropa začne bránit invazi těchto poloopic??? Myšlením jsou tito primitivové daleko za středověkem!!! Za všechnu tu hrůzu, co páchají, slimáci v Evropě, může Adolfine Merkelová. Už tu schizofreničku izolujte, dokud je čas!!!
9.3. | 00:21 akakinder
6
Náhlasit nevhodný komentář
Muž se ve Vídni zastal manželky a dcery - zmlátila ho hlídka šaría***To je teprve začátek,brzy budou mít i tohle co my poslal známej z který pracuje v Hamburku ho bolí hlava,schválně jestli uhádnete proč:https://www.youtube.com/watch?v=yyTUBWTITiw malá nápověda od,1min 18 s.Již brzo ve vaším městě..
8.3. | 22:46 mech4077
12
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyby u nich na ulici vylezla třeba křesťanská hlídka,tak by nepřežili ani 5 minut...
8.3. | 22:24 yjy
1
Náhlasit nevhodný komentář
Dobré slovní spojení je i "konvertovat k Islámu"..
8.3. | 22:23 yjy
6
Náhlasit nevhodný komentář
Není hodný zlý muslimista..Jen muslimista Aláh Korán Šaria..Scotand Yard se z nich právě pokakal.Z těch,co už tam jsou.Další jsou na cestě.Žádní se nechtějí nechat asi milovat©Já.Chtějí zneužívat štědrost a žít podle svých zákonů..Donutit Ojropu Svět žít podle jejich zákonů..Jako křesťanisti..