Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.1. 2016 08:59
Čtvrteční rozsudek

Nepřijmeme ani rok vězení, hřímá obhájkyně Kramného

Kramný, Rejžková
Zdroj: TN.cz

Už jen jediný den zbývá do vynesení rozsudku v ostře sledované kauze Petra Kramného, který podle obžaloby v létě 2013 na dovolené v Egyptě zabil manželku a dceru. Co říká Kramného obhájkyně?

Jana Rejžková, která Kramného plamenně hájí, bez příkras říká, že se nesmíří s jiným než osvobozujícím rozsudkem. "Nevinný člověk do vězení nepatří. Za tím si stojím, takže bychom s nadsázkou nepřijali ani rok vězení," říká advokátka v rozhovoru pro deník Blesk.


A silnými slovy neštří ani dál. Podle ní je případ Petra Kramného nejvíce medializovanou kauzou od soudu s Miladou Horákovou. Rejžkové vadí, že na veřejnost se dostalo velké množství soukromých fotek Kramných a také hromada detailů z partnerského soužití manželů.


"Myslím, že podobnou medializaci měl jen případ Jiřího Kajínka a to až po jeho útěku z Mírova. Přesto se fotky z jeho soukromí a informace o příbuzných moc nedostávaly na veřejnost. Zde je to naopak," má jasno Rejžková.Toho, že obhajobu Kramného přijala, prý advokátka nelituje. Ale vadí jí, že diskuze pod články jsou často nenávistné a že "soudce Lynch už verdikt vynesl."


Žalobce Vít Legerský pro Petra Kramného žádá za vraždu manželky Moniky a dcery Klárky třicetiletý trest, soudkyně Renata Gilová by měla verdikt vynést ve čtvrtek hodinu po poledni.

 

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

6.1. | 08:37 cezar8
29
To, jestli paní Rejžková přijme, či nepřijme trest není v její kompetenci, to ...
6.1. | 15:26 pted
-15
ty brďo tak vona je jusa 123 už tak slavná, že o ní mluví i obhajoba - ...
7.1. | 09:10 suffa
3
Náhlasit nevhodný komentář
Jasně že nepřijmeš rok, protože jich dostane 30, ty troubko!))
7.1. | 00:35 denda1607
-7
Náhlasit nevhodný komentář
Tady bylo takovejch prehmatu a pochybnosti uz od zacatku,dovi kdo to vubec udelal,hlavne ze to maji na koho hodi
6.1. | 21:01 wp2t
-4
Náhlasit nevhodný komentář
2 satanas S tím nic nenaděláš. Mi to přijde jako divadlo a třeba taky náhrada mase lidu za to, že jim nedali za pravdu s migrantama, tak alespoň takhle. Ale ten hoch si opravdu svým chováním pěkně naběhl. Chléb a hry, cukr a bič .....
6.1. | 20:57 wp2t
-3
Náhlasit nevhodný komentář
2 Milouš Já se taky cítím mladý a ještě jsem prdůch.
6.1. | 19:55 satanastatanas
-8
Náhlasit nevhodný komentář
Nova opet ve zpravach Petra spini, nabourava se do jeho soukromi..Jak je to mozne? Petr pry pise kultivovane, zato Nova se chova jak dobytek..Je treba komentare?
6.1. | 19:44 satanastatanas
-7
Náhlasit nevhodný komentář
Občas poslouchám, jak soudí důchodci ve frontě na rohlíky : "Viděla jste ty jeho divné oči ? A jak se chová, že ?Ten je určitě zavraždil ? To vykrikuje Spindour a zvyka rohlik.." Toto je jediný důkaz o vině. To doufám stačit nebude, anžto bychom byli rázem v padesátých letech...
6.1. | 19:39 satanastatanas
-9
Náhlasit nevhodný komentář
Vracime se do Padesatych let? Místo aby je Gilovou i Legerskeho cekal kárný senát a talár už leda tak z ostudy, oba se už těší na další exhibice své "nezávislosti"...Opsano z jine diskuze, kdo chce tak si ji tady najde!
6.1. | 19:37 satanastatanas
-8
Náhlasit nevhodný komentář
Soudkyně Gilová od samého začátku řízení zatěžuje obrovským množstvím procesních chyb, kvůli kterým nemůže být žádná řeč o spravedlivém procesu. Stejně jako Legerský, který zastupuje jen svou vlastní ješitnost a touhu po pěti minutách slávy na titulkách bulváru..
6.1. | 19:25 satanastatanas
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Spindoure, ty si zmelmnul uz totalne, navic ti asi basu nekdo omlatil o kebuli, jinak to neni mozny..Tak blbej aby nekoho zabil a spolehal NATO ze to budou setrit negramoti muzes byt asi pouze ty..Petr si delal Alibi? Jen abys mel ty Alibi, ty gumo intelYgentni...somalska.
6.1. | 19:18 spinex
9
Náhlasit nevhodný komentář
Nic si z toho Jusa nedělej, měla jsi celý rok pravdu. Ten za katr patří. Z dálky je mu to vidět v očích a když se na toho nagelovanýho dívám z blízka, tak jsem se nezmýlil. Znalci a re znalci to stejně dokázali. Soud to taky nakonec uzná za správnou volbu.