Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.8. 2018 17:46
programové schéma

Nova chystá zbrusu nové pořady! Ordinace a Ulice startují za pár dní

Zdroj: TV Nova

Pokračování oblíbených seriálů, návrat emotivních reality show i zbrusu nové formáty - takový bude podzim na televizi Nova. Už teď se můžete podívat, co vám na jednotlivých stanicích nabídneme! A rozhodně je na co se těšit.

Podzim 2018 na obrazovkách televize Nova nabídne pokračování divácky nejoblíbenějších seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2, stejně jako novějších úspěšných seriálů Specialisté a Dáma a Král. Se skvělým obsazením se vrátí také fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas a mnoho emotivních zážitků přinesou nové díly Malých lásek a Mise nový domov.

 

Atraktivní podzimní novinkou pro diváky bude nový kriminální seriál s napínavými zločiny, k jejichž vyřešení pomůže kriminální psychologie. Pořad O 10 let mladší představí kompletní proměnu vybraných dvojic a v dílně publicistického týmu vznikl zbrusu nový magazín Život ve hvězdách. V přípravě jsou také pokračování pořadů MasterChef Česko, Utajený šéf nebo Policie Modrava

 

17

GALERIE: Programové schéma televize NOVA

Zdroj: TV Nova

Programové schéma - NOVA

Hodnocení:

 

"Jako jedné z nejsilnějších značek na českém televizním trhu je naším cílem přinášet divákům vždy tu nejlepší zábavu, důvěryhodné zpravodajství i nové formáty a online pořady. Nabízíme atraktivní obsah pro celou rodinu. Síla našeho programového schématu spočívá nejenom v zajetých a divácky dlouhodobě oblíbených pořadech, ale také v pokračování úspěšných novějších seriálů a neustálém přinášení novinek. A na podzimní sezónu jich opravdu nebude málo,“ říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.

 

Začátky vysílání pořadů

 

Program od pondělí do neděle na TV Nova

Pondělí

Pondělní večery na budou patřit premiérovým dílům kriminálního seriálu Specialisté. Vyšetřování se opět chopí David Prachař, Jakub Štáfek, Zuzana Kajnarová a Jan Zadražil. Pomocnou ruku v nesnadném vyšetřování jim podá i koronerka Gabriela Míčová. Potýkat se budou například se řáděním neznámého sexuálního devianta, zmizením dětí ze zábavního parku nebo vraždou nevěsty a hledáním jejího vraha přímo mezi svatebčany.

 

Úterý a Čtvrtek

Úterky a čtvrtky zůstávají seriálovými dny s oblíbenými pořady. S premiérovými díly se už ve své 14. sezóně na obrazovku vrátí Ordinace v růžové zahradě 2 a pokračovat bude také pravidelný publicistický pořad Víkend.

 

 

Zato čtvrteční večer přinese žhavou novinku – lifestylový magazín Život ve hvězdách s moderátorkou Petrou Svoboda. Pořad divákům umožní splnit si své sny ve spolupráci s populárními českými celebritami a nahlédnout do zákulisí showbyznysu. Zároveň se mohou těšit na užitečné tipy a triky z oblasti módy, líčení a společenského i rodinného života, kterými se může inspirovat každá divačka i divák. Hlavní reportérkou pořadu je Bára Divišová.

 

Středa

Středy přináší vhled do reálného života. Vedle stálice, reality show Výměna manželek, se na obrazovkách objeví pokračování úspěšné dokumentární reality show Malé lásky z prostředí gynekologicko-porodnické kliniky.

 

V druhé polovině podzimní sezónu vstoupí na obrazovku nový pořad O 10 let mladší s Monikou Absolonovou. Představí divákům unikátní proměny různých dvojic, které změní svůj dosavadní život a omládnou o deset let. O dvojice se postará tým špičkových odborníků – např. lékařů estetické medicíny, módních stylistů, výživových poradců a dermatologů.

 

Pátek

Pátky přinesou pohodu u českých filmů, jakými jsou Jak se zbavit nevěsty, Ženy v pokušení, Babovřesky 1-3, všechny díly Kameňáku, Něžné vlny, Muži v naději a další. V premiéře se představí životopisné drama Milada.

 

 

Sobota

Sobotní večery budou opět patřit fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas, která se v nové sérii vrací se skvělým obsazením – Jitka Schneiderová, Jan Révai, Michaela Badinková, Robert Jašków, Eva Burešová, Patrik Děrgel, Vojta Drahokoupil a vítězka SuperStar Tereza Mašková. Chybět nebude ani porota se svým samozvaným předsedou a mistrem vtipu Jakubem Kohákem. Vedle něj usedne Janek Ledecký a Aleš Háma, čtveřici pak každý týden doplní speciální host. Moderace se ujme Ondřej Sokol. V sobotu přes den pokračují oblíbené publicistické pořady Koření a Volejte Novu.

 

Neděle

V nedělním prime time nabídne Nova pokračování oblíbeného kriminálního seriálu Dáma a Král. Společně s novými případy se vrátí osvědčená herecká sestava ve složení Tereza Hofová, Matěj Hádek, Jan Cina, Miroslav Donutil a představí se také tváře nové. Do seriálu nově nastoupí Michal Dalecký, Eva Holubová, Roman Zach nebo Robert Nebřenský. Po Dáma a Král následují Střepiny.

 

Co vás čeká na dalších stanicích televize Nova? Premiérové filmy i nové sitcomy! Podívejte se na další straně

 

mom TN.cz
Reklama