Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.4. 2018 07:12
Předčasná smrt

Odpočívej v pokoji, brácho! Svět se loučí se zesnulým Aviciim

Avicii - 12
Zdroj: facebook

Hudební svět se stále vzpamatovává ze smrti Tima Berglinga alias DJe Aviciiho. Zármutek vyjadřují jak fanoušci, kteří Švédovu hudbu milovali, tak celebrity, které s hudebníkem spolupracovaly nebo se s ním znaly.

"Tak smutné, tak tragické. Sbohem drahý, sladký Time. Odešel jsi příliš brzy," napsala například Madonna pod společnou fotku s Aviciim u dýdžejského pultu. Avicii zpěvačce produkoval album Rebel Heart.

 

 

Obrovský šok způsobilo úmrtí teprve osmadvacetiletého mága elektronické hudby mezi jeho kolegy. Calvin Harris neskrýval šok nad tím, že švédský dýdžej odešel ze světa tak mladý, když "toho mohl ještě tolik dokázat".

 

19

GALERIE: Reakce celebrit na náhlou smrt DJe Aviciiho

Zdroj: Twitter

Celebrity reagují na smrt DJe Aviciiho - 9

Hodnocení:

 

V podobném duchu se vyjádřil i DJ Zedd, Dua Lipa, Deadmau5 nebo Marshmello, který na Twitteru napsal: "Nemám slov. Odpočívej v pokoji, brácho". Vše doplnil plačící emotikonou.

 

 

Mezi dalšími kondolujícími jsou například kapela Imagine Dragons, modelka Rita Ora nebo DJ Martin Garrix. Dojemný vzkaz poslal Aviciimu do nebe i zpěvák Aloe Blacc, který s dýdžejem spolupracoval na megahitu Wake me up.


 

"Posílám kondolence Timově rodině i jeho blízkým přátelům. Nemůžu ani vyjádřit, jak hluboký je můj smutek. Setkání s ním mi změnilo život. Byl neuvěřitelně talentovaný a strašlivě mě bolí, že je pryč," uvedl Blacc.

 

 

Avicii zemřel v Ománu v pouhých 28 letech. Příčina smrti autora hitů Levels či Seek Bromancce zatím není známa. V minulosti se ovšem objevily informace, že mladý hudebník měl vážné problémy se slinivkou, údajně kvůli přílišné konzumaci alkoholu.

 

Připomeňte si hit Levels:

 

pez TN.cz