Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.9. 2017 20:49
záhadné zmizení

Policie odložila případ Míši Muzikářové. Vyšetřování nekončí

Zdroj: TV Nova

Další smutný pomníček české policie! Záhadně zmizelou Míšu Muzikářovou kriminalisté nenašli. Její případ odložili.

"Skutečně jsme případ odložili, to ovšem neznamená, že se jím již nebudeme zabývat, okolnosti nás však nutí jej odložit," uvedl náměstek krajského ředitel Zbyněk Dvořák na úvod konference.

 

Policie s případem ovšem nekončí úplně. Obdržela totiž  poznatky od veřejnosti, se kterými bude do budoucna pracovat. Ty však pro tuto chvíli nehrají v případu žádnou roli.

 

Policie shrnula všechny známé skutečnosti, které k případu má a již v minulosti uveřejnila. Vše nadále nasvědčuje tomu, že se dívka stala obětí trestného činu, který spáchal neznámý pachatel.

 

 

Policie předpokládá, že tělo Michaely je ukryté na trase Ústí nad Labem - Plzeň, kde bylo pátrání neúspěšné. Pro obvinění hlavního podezřelého Otakara S. neměla policie dostatek důkazů.

 

Otakar S. spáchal sebevraždu oběšením, krátce poté co byl policií vyslýchán. Policie našla v jeho autě Michaeliny osobní věci. V jejím pokoji a na prádle také našla jeho DNA. V jeho výpovědích však bylo na usvědčení až příliš mnoho nesrovnalostí. "Žádný další podezřelý v případu není," přiznal kriminalista Martin Charvát.

 

 

Michaela zmizela 11. ledna cestou do školy. Její zmizení nahlásila matka. Po Míše bylo vyhlášeno rozsáhlé pátrání, které však do dnešního dne bylo bez úspěchu. V případu se postupně objevovaly nové skutečnosti, které stále více vedly k Otakarovi S., příteli Míšiny matky.

 

Otakar S. byl v minulosti vyšetřován kvůli obtěžování nezletilé. Tou byla dokonce Míšina kamarádka. V Míšině pokoji se našly zbytky spermatu, které patřily právě Otakarovi. Později vypověděl, že jej Míša skutečně přitahovala a že v jejím pokoji masturboval. O tom, jestli by policie byla schopna Otakara S. z Míšina zmizení usvědčit, kdyby nespáchal sebevraždu, se dá pouze spekulovat.

 

18

GALERIE: Michaela Muzikářová

Zdroj: facebook.com

Michaela Muzikářová - 1

Hodnocení:

 

Pátrání bylo administrativně ukončeno. "V současné chvíli zbývá jen dodat, že opravdu nevíme, kde Michale Muzikářová je," dodal Charvát na závěr.

kik TN.cz