Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.1. 2018 13:56
výměna manželek

Prudká hádka u osmi očí: Zuřícího manžela musela uklidňovat žena

Zdroj: TV Nova

Už dnes večer se můžete těšit na premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jak zvládne dominantní Helena pobyt v tradiční romské domácnosti, kde jsou úlohy jasně rozdělené, a jestli se dokáže Gabriela přizpůsobit rodině, která se naprosto podřizuje dětem.

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Bukovan, kterou tvoří Gabriela (42), Vojta (42), dcera Jenny (11) a syn Vojta (7). Na druhé straně se seznámíme s Helenou (44), Radkem (39) a syny Honzou (6) a Radkem (9), kteří žijí v Hnojnici.

 

Během celých deseti dní bude mezi oběma náhradními páry značné napětí. Obě rodiny totiž mají zcela rozdílný pohled na život. Vše vyústí během závěrečných osmi očí, kde se do sebe všichni dost ostře pustí a začnou se obviňovat z nejrůznějších věcí.  

 

 

112

GALERIE: Výměna manželek: Hádky a obviňování během osmi očí!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Hádky a obviňování během osmi očí! - 1

Hodnocení:

 

Vojta s Helenou jsou totiž oba hodně dominantní a jejich soužití nebyla procházka růžovým sadem. A během osmi očí dali průchod svým emocím. Vojtu dokonce musela uklidňovat manželka.

 

 

Výměnu manželek sledujte už dnes ve 20:20 na Nově. Předchozí díly si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Jak dobře znáte pořad VÝMĚNA MANŽELEK?
Naučte se správně hádat aneb Štěkejte na sebe podle pravidel

mom TN.cz