Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.9. 2017 20:45
jednání o pohřbu

Rozloučení s Janem Třískou může být v Národním divadle

Zdroj: TV Nova

Pražské Národní divadlo možná uspořádá rozloučení s tragicky zesnulým hercem Janem Třískou. Jakou by mohlo mít podobu, a kdy by se mohlo konat, zatím však není jasné.

Pražské Národní divadlo vzdalo na svých webových stránkách čest památce Jana Třísky. Vedení divadla ho označilo za jednoho z nejtalentovanějších herců své generace.

 

Připomnělo také, že v březnu letošního roku obdržel na Mezinárodním filmovém festivalu Febiofest cenu Kristián za celoživotní přínos světové kinematografii.

 

Právě v Národním divadle možná proběhne rozloučení s Janem Třískou pro veřejnost. O konečné podobě rozloučení a jeho termínu bude rozhodovat vdova po Janu Třískovi Karla Chadimová. Ta přiletěla do Prahy z Los Angeles, kde spolu trvale bydleli.

 

Do Evropy spěchala poté, co se dozvěděla o tragické nehodě svého muže. Bohužel zemřel dříve, než ho stačila po příletu navštívit.

 

 

Jan Tříska spadl za nejasných okolností z Karlova mostu v sobotu odpoledne. Dva dny před plánovaným natáčením filmu Jiřího Mádla Na střeše. Na následky nešťastné události po dvou dnech v Ústřední vojenské nemocnici zemřel.

kik, Veronika Polášková TN.cz