Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 3. 2017
policejní pátrání

S nožem v ruce přepadl barmanku. Odnesl si peníze i tři mobily

Zdroj: TV Nova

Loupežné přepadení herny s nožem v ruce řeší pražská kriminálka. Přepadení se stalo před měsícem v herně v Brandýse nad Labem. Policie po lupiči stále pátrá a prosí o pomoc veřejnost.

Přepadení se odehrálo v pátek 17. února několik minut po deváté hodině v brandýské herně ZIPO, v ulici Ivana Olbrachta. Lupič si místo nejprve obhlížel - nejdřív postával na chodníku před budovou herny a po chvíli odešel. Do herny se vrátil po několika dalších minutách, prošel okolo baru s obsluhou do prostoru s automaty, kde se pouze rozhlížel.

 

 

"Vrátil se k barmance a za použití nože po ní požadoval vydání finanční hotovosti a následně tří mobilních telefonů. Žena mu z obavy o své zdraví a život věci vydala. Poté muž z místa i s věcmi odešel," popsala přepadení tisková mluvčí policie Praha-venkov Eva Hašlová.

 

Muž byl zhruba ve věku kolem 35 let se světle hnědými krátce střiženými fousy na bradě. Byl střední postavy, vysoký asi 175 cm. Mluvil s cizím přízvukem. Měl na sobě tmavě modrou delší bundu a světle hnědé kalhoty. Na hlavě měl pletenou černou čepici.

 

 

Pokud můžete k případu policii cokoli říct, ozvěte se buď na tísňovou linku 158 nebo přímo na služebnu policie v Brandýse nad Labem nebo na telefonní číslo 725 884 183.

 

 

tn.cz / gar