Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.3. 2016 20:41
prezidentská návštěva

"Zeman je gentleman" Prezident se setkal se svými odpůrci

Zdroj: TV Nova

Třídenní návštěva prezidenta Miloše Zemana v Karlovarském kraji dnes končí. V Bochově se potkal se svými odpůrci a na tiskové konferenci pak zpochybnil odebrání bezpečnostní prověrky náčelníkovi hradní vojenské kanceláře Rostislavu Pilcovi.

Skupina osmi protestujících rozvinula při příjezdu prezidentské limuzíny do Bochova transparenty. Mimo jiné s textem "sbohem gentlemane". Kritizovali prezidentův postoj ke kauze údajného Peroutkova článku Hitler je gentleman a případné omluvy Peroutkově vnučce.

 

Prezidentovi i tentokrát vyrazil na pomoc jeho mluvčí Jiří Ovčáček: Ferdinand Peroutka v té době selhal. Dopuručuji si to přečít a pak teprve prostestovat."

 

Prezident je vyzval, aby přišli na besedu do kulturního domu. Jeho odpůrci ale odešli. Kontrolovala je ještě policejní hlídka, která si zapsala jejich údaje. Zeman se také vyslovil k odebrání bezpečnostní prověrky náčelníku vojenské kanceláře Rostislavu Pilcovi, který neuspěl s rozkladem k řediteli Národního bezpečnostního úřadu.

 

 

Prezident Zeman se už před časem nechal slyšet, že bez potřebné prověrky bude muset Pilc ve své funkci skončit, zatím ho prý ale neodvolá. Rozkladová komise naopak rozklad pana generále Pilce přijala a označila rozhodnutí NBU o odebrání prověrky za neopodstatněné.

 

 

O osudu Pilce, jehož prostřednictvím vykonává prezident roli nejvyššího velitele ozbrojených sil a který řídí i Hradní stráž chce Zeman rozhodnout až po prostudování dostupných materiálů.
 

František Nyklas tn.cz / TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

9.3. | 21:17 pan-then
37
Všechny ty havloidy bych vypakoval do USA čistit hajzlíky. Jsou to vesměs buzny ...
9.3. | 21:14 asfre
-27
Ten agresívní důchodce se jmenuje roko-lanek. A tak se chová většina Emanových ...
10.3. | 21:25 pracujiciinteligent
-1
Koukám, jak se opět zemanovská prasátka projevují. Co čekat jiného od lůzy, která jen závidí a nikdy ničeho nedosáhla, že?
10.3. | 08:22 spejbl112
1
Koukám jak tady havloidní lumpenkavárnický zmrdstvo sází dislikes.
10.3. | 06:58 bowie1
5
Demokracie v CR? Zapomente. Par odpurcu, kteri byli policii identifikovanii byli /takrka zaroven/ pozvani Panem Prezidentem Zemanem k diskuzi ...trapne, hnusne, nezodvedne vuci EU predstavam: Nemeli bychom byf opakem toho cim jsme se zavazali. NE, nemeli bychom byt policejni stat ....
10.3. | 06:36 spejbl112
0
10.3. | 06:15 lada48 Teda, vždycky jsem věděl, že je Halík ksindl, ale že až takový to mě ve snu nenapadlo.
10.3. | 06:15 lada48
0
Tohle je ten morální gigant podporovaný médii a kavárnou. http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/15110-skutecny-necenzurovany-zivotopis-tomase-halika-no-to-si-tedy-poctete-fakt.aspx
10.3. | 05:32 spejbl112
-2
10.3. | 05:21 lada48 Dovol, abych to dokončil. Tak jí okamžitě zcenzurují. No jistě, když naše média ovládá sionistická lobby se sluníčkářema. Největší přeborníci na tohle jsou ČT a Nova. Podle mě nejobjektivnější zprávy má Prima, však už taky měla malér, že si dovolila říct pravdu o těch kozomrdech
10.3. | 05:21 lada48
2
Tohle je názorná ukázka ubohosti a "objektivity" našich médií a novinářů. Sešlo se tam 8 zemanových odpůrců a média vyšilují jako kdyby se v Bochově konala protizemanovská demonstrace s účastí tisíců lidí. Jakmile se však sejde protivládní a protiimigrantská demonstrace tak ji okamžitě ...
10.3. | 04:10 maxfox
4
Zvedat nad hlavu transparent kde je nápis A.Hitler, nezavání to trochu s propagací fašismu ?
10.3. | 04:02 spejbl112
-3
10.3. | 00:31 pracujiciinteligent Tudíž nejsi pracující inteligent, ale pracující kr*tén. A nezapomeň tomu vašemu pochcanému, zdegenerovanému, ochrápanému a blekotajícímu chcípákovi Kádlovi Scheißenbergovi vždycky včas vyměnit pampersku. Ještě že tohle pako není na Hradě.
10.3. | 03:57 spejbl112
1
Osum smradů s vymytými mozky od havloidních lumpenkavárníků. Jenže nejlepší na tom je, že náš pan prezident z těchhle ubožáků má akorát legraci. I na tom je vidět, že to je inteligent. Pořád říkám, že to nejhorší co na Hradě bylo byl ožrala, kolaborant, zednář, vlastizrádce a zaprodanec hnUSA Havel.
Obchodní sdělení

Komunikujte se svým vozem