Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 29. 1. 2016
Šokující nařízení

Skandál! Němečtí policisté měli zákaz stíhat uprchlíky!

Německá policie
Zdroj: Profimedia

Německá policie má na krku další skandál související s imigranty. A tentokrát je to snad ještě horší než několikadenní mlčení o hromadných útocích při oslavách Silvestra!

Podle informací, které přinesl německý bulvární deník Bild, totiž policisté ve městě Kiel dostali výslovný rozkaz, aby uprchlíkům promíjeli některé trestné činy a raději se dívali někam jinam.


Podle všeho se to týkalo třeba kapesních krádeží nebo poškozování cizí věci. To vše dva měsíce před tím, než celou Evropu šokovaly hromadné silvestrovské útoky ve velkých německých městech.


Policejní velitelé nepochopitelné nařízení zdůvodňovali tím, že by stíhání kriminálníků z řad uprchlíků bylo velmi drahé a s mizivou šancí na odsouzení.A důvod? Spousta uprchlíků podle policejních hlavounů nemá žádné doklady. A když je mají, jsou falešné. Takže je velmi těžké je ztotožnit.


Jedinou polehčující okolností je v tomto skandálu to, že nařízení se týkalo opravdu jen málo závažných zločinů a ne třeba vražd nebo znásilnění.

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

29.1. | 08:48 novatn
64
německo je v těch srač-kách až po kolena, né-li po pás!
29.1. | 16:50 hosan77
-1
Angela to zařídila moc pěkně, za chvilku tam budou Němci jako ...
30.1. | 16:33 viam
3
Náhlasit nevhodný komentář
Německo, vzpamatuj se !!!! Pro nás jsi byla vyspělá země ............ za chvíli budeš rozvojová. Pokud to Policie, armáda, zákon a právo nezvládá, musí nastoupit německý národ. Bojujte za svou zem ......... nebo vám to tam kobylky rozvrátí,
29.1. | 18:16 implacable
12
Náhlasit nevhodný komentář
Tož,zahazuju svoju vobčanku--a budu beztrestnej.Jedna bába a takovej bordel!.Hitler by z ní měl radost.
29.1. | 17:47 Pavel Fiala
10
Náhlasit nevhodný komentář
Není to překvapení,toto se děje nař.Holndsko,Švédsko,já by řekl celá Evropa.Vidím že policie jde proti vlastním občanům.Znássilnění nezletilých dívek -vyhrožování rodičům aby mlčely.Němci-to je velké zklamaní.I u nás se tutlá a zamlčuje.Pravda je na CNTV nebo AE News.Doporučuji.
29.1. | 17:20 sronin
11
Náhlasit nevhodný komentář
je to jako s vosama ...proletí 1, máchneš rukou ...proletí 3, možná máchneš víc ...proletí jich 50, můžeš utéct nebo najít jejich hnízdo a vypálit ho. Většina z nás, kdo má doma vosí hnízdo, volí možnost 2. Deratizér je na to vybavený.Máme dost deratizérů nebo začneme ty za.sr.ané vosy pálit sami ?
29.1. | 16:50 hosan77
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Angela to zařídila moc pěkně, za chvilku tam budou Němci jako hosté,jen tak dál, se divím že ještě leze ven... A bylo by drahé vyšetřování? Dražší než lidský ...
29.1. | 15:43 vladisvj
22
Náhlasit nevhodný komentář
No tak vida. A já si myslel, že průkaz totožnosti musíš mít neustále u sebe. Ty němce jsem měl za chytřejší. Měním názor. To jako má být právní stát? A když něco řeknete proti uprchlíkům, tak je člověk hned xenofob? Zajímavé. Jsem tedy xenofob.
29.1. | 15:09 lup3
17
Náhlasit nevhodný komentář
Ať žije ochrana lidských práv, i kdyby nás to samotné mělo zahubit.
29.1. | 11:25 hladik josef
36
Náhlasit nevhodný komentář
A co myslíte u nás vždyť stačí už jen ty diskuse o migrantech které zrušili a to bude teprve začátek další dějství uvidíme brzy.Naše sdělovaci prostředky jen lžou neříkají pravdu.To už není demokracie ale absolutní totalita.
29.1. | 11:16 kocourkovamama
31
Náhlasit nevhodný komentář
Krást.Přepadávat.Znásilňovat.Zabíjet.Nejtěžší zločiny a domorodé obyvatelstvo,které jediné je ve své zemi doma má mlčet a mít zavřený voči?To to němčouři dopracovali.Ale já jim to přeju ze srdce,když nedokážou zastřelit jednu bláznivou pomatenou k.ávu,která to všechno zavinila.
29.1. | 11:09 petalinos
20
Náhlasit nevhodný komentář
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uprchlici-opet-radili-ve-Svedsku-Po-vrazde-mlade-dobrovolnice-slo-znovu-o-zivot-419406 opravdu mírumilovné děti maji to v krvi od rodiču ty nikdo nepřevychová verbež