Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.1. 2018 14:39
Výměna manželek

Osmany Laffita vymění luxus za péči o sedm dětí: "Bude to peklo!"

Zdroj: TV Nova

V premiérovém dílu Výměny manželek budou diváci sledovat, jak se dokáže návrhář Osmany Laffita postarat o rodinu se sedmi malými dětmi. Lucka se na druhé straně bude muset přizpůsobit naprosto odlišnému životnímu stylu.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme netradiční rodinu z Nižboru, kterou tvoří slavný módní návrhář Osmany Laffita (50) a jeho přítel Guy (49).

 

Na druhé straně se seznámíme s Luckou (35), Davidem (35), dcerami Soňou (18), Lucií (6), Kristýnou (5) a syny Davidem (12), Jakubem (14), Michalem (10) a Filípkem (10 měsíců), kteří žijí v Chotusicích.

 

140

GALERIE: Výměna manželek - Slavný návrhář bude mít na starosti sedm dětí!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Slavný návrhář bude mít na starosti sedm dětí! - 1

Hodnocení:

 

Osmany s Guyem jsou spolu už 24 let, žijí v naprosto pohádkovém domě a mají šťastný a pohodlný život. Oproti tomu rodina z Chotusic žije v menším domě a vychovává sedm dětí. Peněz tedy není nazbyt, tatínek navíc s chodem domácnosti příliš nepomáhá.

 

 

Když Lucie přijede před brány svého náhradního domova, bude v šoku. A to největší překvapení ji čeká až uvnitř. Z luxusně vybaveného domu nebude mít slov. Z míry ji vyvede i fakt, že bude obývat dům slavného návrháře, který ji zastoupí u ní doma.

 

Premiérový díl Výměny manželek sledujte už ve středu od 20:20 na Nově! Poslední epizodu si můžete pustit na NovaPlus, všechny najdete na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Jak dobře znáte pořad VÝMĚNA MANŽELEK?

epa TN.cz