Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.2. 2017 15:18
PODIVNÉ OKOLNOSTI

Smutný konec pátrání: Nezvěstnou ženu našli mrtvou!

Pohřešovaná Dana
Zdroj: Policie ČR / TN.cz

Jen kilometr od Mostu našel náhodný chodec mrtvolu ženy. Pravděpodobně se jedná o pohřešovanou Danu P., která zmizela už na konci ledna. Rodina po ní usilovně pátrala.

Nález těla ženy u vrcholu Špičák za Mostem potvrdila i policie. "Jedná se o ženu z Mostecka. Předběžné vyšetřování neodhalilo trestný čin. K objasnění příčin smrti byla nařízena soudní pitva," řekla TV Nova policejní mluvčí Ludmila Světláková.

 

I když policie totožnost ženy nepotvrdila, vše nasvědčuje tomu, že se jednalo o nezvěstnou Danu. Její profil byl navíc odstraněn ze seznamu pohřešovaných osob na stránkách policie.

 

 

Dana se ztratila pouhý měsíc před 36. narozeninami. 26. ledna ráno měla z domu odejít na autobus a zúčastnit se prvního školení ve své nové práci. Tam ale nedorazila. Od té doby po ženě pátrala policie.

 

Její rodina sdílela fotografie na sociálních sítích. I když Dana podle příbuzných neměla psychické problémy, údajně trpěla strachem z vyhrůžek svého bývalého zaměstnavatele v Německu, pro kterého pracovala jako ošetřovatelka. "Říkal jí, že je čarodějnice a že si pro ni přijde Satan, a když jí zavolá někdo, kdo bude mít tři šestky, tak to bude znamení," popsala deníku Blesk matka Dany. 

 

Žena byla čerstvě po rozvodu, poslední dva měsíce bydlela s nemocnou maminkou. "Danuška byla moc hodná ženská, pohodová a zodpovědná," řekla TN.cz Danina příbuzná.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Záhadná smrt televizní reportérky: Zemřela po návratu z hor! Co se stalo?

has TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

15.2. | 16:36 amperek50
31
Sperma tebe meli hned v porodnici hodit do hsjzlu a splachnout
15.2. | 19:04 pichav
-34
TEDA TADY JE ZAS NADELANO !!! VYMESKU !!! JE MI JASNE !!!! ZE TO BYLA ...
16.2. | 15:47 Miroslav Hanko
1
Náhlasit nevhodný komentář
Škoda jí.Někteří by tady měli už davno vyhnívat.
15.2. | 22:19 sperma1
-10
Náhlasit nevhodný komentář
!!!
15.2. | 22:18 sperma1
-8
Náhlasit nevhodný komentář
ja si osobne taky myslim ze to mohla byt sebevrazda !!! nedavno jsem cetl jak gramlava baba spadla 3x na nuz (na bricho) !!! a par mesicu predtim se alespon podle poldu baba sama ubodala do zad !!!
15.2. | 22:12 rundlik
4
Náhlasit nevhodný komentář
No,jo,dopadlo to špatně...škoda mladého života.
15.2. | 19:04 pichav
-34
Náhlasit nevhodný komentář
TEDA TADY JE ZAS NADELANO !!! VYMESKU !!! JE MI JASNE !!!! ZE TO BYLA SEBEVRAZDA !!! CETLA DISKUZE !!!! A HODILA SI TO !!! A PAK SE ZATIZILA JESTE KAMENEM !!!!!!!! KDE JE MISA ???? MOZNA DNES NEBUDE !!!! DAVA SI CERNOU PASKU !!! NEKDE
15.2. | 17:48 Jan Sedlacek
8
Náhlasit nevhodný komentář
sperma -- ty na to máš svoje ruce, maximálně gumovou anču. Ty jestli si někdy vrzneš, tak to bude poprvé a naposledy, protože tě z toho okamžitě jebne ! A nezapomen, po večerníčku vyčistit zuby a spat !
15.2. | 17:24 sperma1
-16
Náhlasit nevhodný komentář
zase mam pocit ze jsem jediny kdo je rozumny a inteligentni !! staci jit kdekoliv mezi lidi a muzete prcat jako ja !! vsude je plno krasnejch bab !! ja se stoho nezhroutim ze ji nekdo zamordoval !! mam svoji babu a kdybi ji treba srazilo auto tak si najdu dalsi...
15.2. | 17:11 Eva
28
Náhlasit nevhodný komentář
sperma1 a ko kotů jako ty je taky hodně - nikomu bys nechyběl
15.2. | 16:36 amperek50
31
Náhlasit nevhodný komentář
Sperma tebe meli hned v porodnici hodit do hsjzlu a splachnout
15.2. | 16:34 Jan Sedlacek
6
Náhlasit nevhodný komentář
hejtman-- ty ani nemusíš chodit do ZOO, stačí když se podíváš do zrcadla na tu černou opici !! A diskutovat s tebou- černým prasetem nemá cenu !