Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.2. 2017 15:18
PODIVNÉ OKOLNOSTI

Smutný konec pátrání: Nezvěstnou ženu našli mrtvou!

Pohřešovaná Dana
Zdroj: Policie ČR / TN.cz

Jen kilometr od Mostu našel náhodný chodec mrtvolu ženy. Pravděpodobně se jedná o pohřešovanou Danu P., která zmizela už na konci ledna. Rodina po ní usilovně pátrala.

Nález těla ženy u vrcholu Špičák za Mostem potvrdila i policie. "Jedná se o ženu z Mostecka. Předběžné vyšetřování neodhalilo trestný čin. K objasnění příčin smrti byla nařízena soudní pitva," řekla TV Nova policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Reklama

 

I když policie totožnost ženy nepotvrdila, vše nasvědčuje tomu, že se jednalo o nezvěstnou Danu. Její profil byl navíc odstraněn ze seznamu pohřešovaných osob na stránkách policie.

 

 

Dana se ztratila pouhý měsíc před 36. narozeninami. 26. ledna ráno měla z domu odejít na autobus a zúčastnit se prvního školení ve své nové práci. Tam ale nedorazila. Od té doby po ženě pátrala policie.

 

Její rodina sdílela fotografie na sociálních sítích. I když Dana podle příbuzných neměla psychické problémy, údajně trpěla strachem z vyhrůžek svého bývalého zaměstnavatele v Německu, pro kterého pracovala jako ošetřovatelka. "Říkal jí, že je čarodějnice a že si pro ni přijde Satan, a když jí zavolá někdo, kdo bude mít tři šestky, tak to bude znamení," popsala deníku Blesk matka Dany. 

 

Žena byla čerstvě po rozvodu, poslední dva měsíce bydlela s nemocnou maminkou. "Danuška byla moc hodná ženská, pohodová a zodpovědná," řekla TN.cz Danina příbuzná.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Záhadná smrt televizní reportérky: Zemřela po návratu z hor! Co se stalo?

has TN.cz
Reklama