Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.8. 2017 09:55
už nikdy víc

Táta porodil svého syna! Takovou bolest si ani nedokázal představit

Tatínek porodil syna - 3
Zdroj: facebook
Trystan (vlevo) porodil vlastního syna

Zní to jako malý zázrak. Tatínek z Oregonu porodil vlastního syna. Podle jeho slov to ale byla taková bolest, že už by nikdy nic podobného nepodstoupil.

Trystan Reece (34) se narodil jako dívka, postupně si ale uvědomil, že se daleko víc cítí jako muž. Když mu bylo dvacet, začal brát testosteron. Díky němu Trystanovi narostly vousy, přestal menstruovat a fyzicky se začal měnit v muže.

 

Jenže pak se seznámil se svým manželem Biffem a i když si spolu adoptovali dvě děti, touha mít vlastní byla silnější, než touha být mužem. Vysadil testosteron a začali pracovat na miminku.

 

14

GALERIE: Tatínek porodil vlastního syna

Zdroj: facebook

Tatínek porodil syna - 4

Hodnocení:

 

Jenže první těhotenství mělo smutný konec, v roce 2016 v šestém týdnu Trystan potratil. Rozhodli se, že si dají rok pauzu, než se o miminko pokusí znovu. Ale o šest měsíců později přišla dobrá zpráva - Trystan byl těhotný.

 

 

A tentokrát už všechno dopadlo dobře! Před třemi týdny se páru narodil zdravý syn Leo. A i když je pro většinu žen narození dítěte nejkrásnějším okamžikem v životě, u Trystana to tak nebylo. "Bolelo to víc, než jsem si vůbec dokázal představit, fakt to bylo zlé," popsal novopečený rodič.I proto se rozhodl, že další porod už nikdy absolvovat nechce. "Raději si další dítě adoptujeme," zakončil Trystan. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Porod byl pekelný! Bojím se mít druhé dítě!
Dítě...událost, která vám změní život

mom TN.cz