Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.2. 2017 14:01
protest proti vládě

Demonstrace v centru Prahy: Lidé se bouří proti zavedení EET

Demonstrace proti EET - 3
Zdroj: facebook

Zhruba tisícovka lidí se dnes po poledni sešla na Václavském náměstí. Demonstrovali proti zavedení elektronické evidence tržeb (EET). Mezi řečníky vystoupil i Václava Klause mladší, který se společně s ostatními vyslovil proti současné vládě. Demonstranti vyjádřili nedůvěru vládě a uctili i oběti komunismu.

Demonstrace měla jasný cíl - vymezit se proti EET. Kromě toho ale její podtitul, který zvolili organizátoři, zněl "proti budování socialismu". V pozvánce uváděli: "V sobotu se vyslovíme proti bolševikům všech stran, proti těm, kteří touží a potřebují vrátit do České republiky socialismus. Sejdeme se, abychom demonstrovali svoji jednotu, abychom se postavili za svobodu podnikání i za ostatní občanské svobody."

 

 

Odpůrci EET upozorňují, že od 1. března startuje druhá vlna evidence. Tvrdí, že zasáhne především krámky na vesnicích a malých městech, které budou zanikat a lidem na vesnicích se zhorší kvalita života. "Spojme se a ukažme vrchnosti a papalášům, že si s námi nemohou dělat, co chtějí," píše se na pozvánce na demonstraci.

 

14

GALERIE: Demonstrace proti EET

Zdroj: facebook

Demonstrace proti EET - 1

Hodnocení:

 

Shromáždění začalo symbolicky minutou ticha za oběti komunistického režimu. Pořadatelem akce byla Asociace podnikatelů a manažerů, iniciativa Radostné Česko bez EET a Okresní hospodářská komora v Jablonci nad Nisou.

 

 

Kromě Václava Klause mladšího před lidmi promluvil například řezník z Klatov Pavel Havlíček, za sedláky a drobné zemědělce Josef Stehlík, předseda Asociace soukromého zemědělství, herečka Bára Štěpánová i zástupce vietnamských podnikatelů Toan Le Ngoc.

tn.cz / gar

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

25.2. | 14:04 vlada-2222
30
EET je vynikající věc a v dnešní době elektroniky nijak zatěžující jedince.Dnes ...
25.2. | 14:08 Roman Novák
-13
Budu nyní satirizovat .... Až naprší a budeš Agrofert :D
26.2. | 12:11 satanastatavas
0
Náhlasit nevhodný komentář
Drzko, pitchujes, kvicis a hejkas hezky,,,ale dlouho!
26.2. | 10:50 satanastatavas
0
Náhlasit nevhodný komentář
Drzko, pitchujes, kvicis a hejkas hezky,,,ale dlouho!
26.2. | 10:09 satanastatavas
1
Náhlasit nevhodný komentář
Na Vaclavaku se prezentoval hlavne sudetak German..Blizi se vyroci zacatku okupace CSR Wehrmachtem, Hitlerovo Nemeckem. Jsem zvedav jak se tady projevi Germanovo "vlastenectvi..Nebo i tohle media zataji tak jako zatajili vyroci Mnichovske zrady tehdejsich a tez dnesnich "Pratel"..
26.2. | 02:19 yjy
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Zapomeňte, fýreři ODS nemají guly a volte je,aby vyhrály s náskokem volby(blbost)..EET a hlášení na nějaký nový úřad zruší a i další StBácké výmysly taky©Já..Já je volit budu©Já.Nechci být ponoukám někým k udavačství bližních(Češi).Když mi přijde něco udělat kámoš, vezmu samozřejmě, cenu bez papíru
26.2. | 00:09 overal
2
Náhlasit nevhodný komentář
To je drzost chtít po podnikatelích platit daně, ti se přeci starají sami o sebe a zdravotní se sociálním pojištěním i náklady na chod státu za ně rádi zaplatí, ze svých do poslední koruny několikrát zdaněných peněz rádi zaměstnanci!!
25.2. | 23:32 elana2
1
Náhlasit nevhodný komentář
ZROVNA ZÁSTUPCE VIETNAMSKÝCH PODNIKATELŮ, TEDY PŘEDEVŠÍM VIETNAMSKÝCH PRODAVAČŮ TEXTILU, KTEŘÍ JSOU PRÁVĚ PODVÁDĚNÍM NA DANÍCH VŠEOBECNĚ VYHLÁŠENÍ !!!!!!!! A to se ozývají ti praví, no prostě co dělali podvody tak už to budou mit těžší.... a to je dobře !!!!
25.2. | 23:23 elana2
6
Náhlasit nevhodný komentář
JEDINĚ DÍKY KOMBINACI EET A KONTROLNÍHO HLÁŠENÍ SE DAJÍ EFEKTIVNĚ ODHALOVAT PODVODY S DPH !!!!
25.2. | 23:21 elana2
6
Náhlasit nevhodný komentář
A PROČ nekončí s podnikáním , že musí vést evidenci tržeb knihu jízd a podávat daňová přiznání ???? To je chudáčky zloděje nezatěžuje ???
25.2. | 23:19 elana2
5
Náhlasit nevhodný komentář
JE TO JEDNODUCHÉ KDO CHCE KRÁST JE PROTI EET !!!! ASPOŇ SE NÁM TAKTO SAMI IDENTIFIKUJÍ - ZAPAMATUJTE SI JE !!!
25.2. | 21:54 karl-z-bahnhofu
1
Náhlasit nevhodný komentář
Lidé se nebouří. To jen lenoši + pár podvodníků mají na výročí Vítězného února 1948 sjezd na Václaváku pod ocasem. Toť vše.