Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.8. 2017 15:21
kdo lže?

Velký zvrat: Čech v Egyptě zmlátil přítelkyni, pak plavčíka, tvrdí hotel

Napadená dvojice v hotelu v Egyptě
Zdroj: Thinkstockphotos, Facebook
Napadená dvojice v hotelu v Egyptě

Příběh Jana a Sabiny, kteří obviňují plavčíka z hotelu v egyptské Hurghadě ze sexuálního obtěžování a napadení, nabral úplně nový rozměr. Nejprve se objevilo svědectví dvacetileté dívky, která tvrdila, že si pár útok vymyslel. Svého zaměstnance se nyní zastalo i vedení hotelu.

Hotel v egyptské Hurghadě Titanic Palace, ve kterém před čtyřmi roky za záhadných okolností zemřely Monika a Klárka Kramných, se dostal do pořádného maléru poté, co jednoho ze zaměstnanců český pár z Valašska obvinil ze sexuálního obtěžování a napadení.

 

S příběhem přišel deník Blesk, kterému český turista Jan tvrdil, že mu plavčík u bazénu nabízel peníze za sex s jeho přítelkyní Sabinou, a tak mu vrazil facku. Pak si na něj měl zaměstnanec hotelu počíhat u pokoje a s kumpány ho spoutat a zmlátit. Příběh měl ale od začátku vážné trhliny a nyní to vypadá, že vše bylo úplně jinak.

 

Nejprve se objevilo svědectví Nikol, která TN.cz tvrdila, že pár si celou historku vymyslel (její zpověď najdete zde) a přítelkyně Sabina se Jana dokonce bála. Teď se k případu vyjádřilo i vedení hotelu - a i to svého zaměstnance brání. Chyba je podle něj na straně Čecha.

 

 

"U hotelového bazénu se krutě pohádal se svou přítelkyní a v bazénu ji udeřil tak, že křičela bolestí. Vyšel z vody a plavčík jí šel na pomoc. Když ji vedl k pantoflím, začal dotyčný plavčíka mlátit. Bezdůvodně mu zlomil čelist a začal mlátit každého, kdo mu stál v cestě," svěřilo se vedení hotelu Titanic Palace deníku Blesk.

 

Nakonec opilý muž skončil na ošetřovně, ale nebyl schopný si vyjednat pojištění a zaplatit. Pak měl obtěžovat další hosty v restauraci tak dlouho, až vedení došla trpělivost. "Tak jsme na něj zavolali policii a vše jsme oficiálně ohlásili,“ dodal hotel.

 

Tuto verzi příběhu podporuje i oficální vyjádření ministerstva zahraničních věcí, které má TN.cz k dispozici. V něm se mimo jiné píše, že žena opravdu případ se sexuálním podtextem nahlásila těsně před odletem na ambasádě v Káhiře, nedodala ale žádnou policejní zprávu, tudíž se ambasáda nemá o co opřít. "Taktéž egyptské orgány nás o ničem neinformovaly," sdělila mluvčí ministerstva Irena Valentová.

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.8. | 08:35 bobule6
14
Michaela V., hloupý Honza nemá v ruce nic čím by mohl doložit, že nějaký útok ...
10.8. | 23:19 Michaela Veverková
-9
Mě nejvíce drtí jak může slečna Nicole tak lhát.Byla jsem tam také.A prosím, ...
11.8. | 16:52 nichts obernichts
2
Náhlasit nevhodný komentář
07:41 M.Veverková ///To musi byt fakt zajimavy hotel kdyz je "D Moře tam bylo krásný, ale asi kilometr od pláže." - to jeste neznam ... 19:51 Veselej Hafík - i dle videinahravek tzv. "poskozenych" mam pocit ze cesty do Titanic Palace v Hurgade uz nabizi svym klientum i cs. Ùrad ...
11.8. | 09:36 Jusa123
3
Náhlasit nevhodný komentář
Jak tento incident proběhl není třeba komentovat,za vše hovoří že u všech těchto článků na Blesku zrušili diskusi,proč?si každý domyslí sám.
11.8. | 08:35 bobule6
14
Náhlasit nevhodný komentář
Michaela V., hloupý Honza nemá v ruce nic čím by mohl doložit, že nějaký útok proběhl. Má jen něj lékařskou zprávu, která vznikla až několik dní po incidentu, přes hubu mu mohl dát kdokoliv i v ČR . Takže sorry pro mě je to jen jedna paní povídala a Jenda se chce jen přiživit.
11.8. | 08:23 Jusa123
3
Náhlasit nevhodný komentář
Že tam byl také tu může říct kde kdo a napsat podle toho ke komu se přiklání,ale jen Nikol řekla po pár hodinách jak to bylo a to se ještě o vyjádření hotelu nevědělo.Záznamy jsou jen provokace protože dobře vědí že to neudělají,tak jako věděli že tam nepustí naši policii vyšetřovat smrt Kramných.
11.8. | 08:23 bobule6
11
Náhlasit nevhodný komentář
....začínám mít pochyby jestli jste se tam opravdu potkali, když Sabča ti nic takověho neřikala a Jenda je tak úžasný ;-) už na 1.pohled jde vidět, že je velice důvěryhodný a bez obav bych mu svěřila svou peněženku ;-D
11.8. | 08:19 bobule6
10
Náhlasit nevhodný komentář
Michaela V., podle jejich vyjádření je Sabina sexi bohyně a stojí na ní fronty :-D protože "Sabina (27) s přítelem Janem (27) ze Vsetínska vyprávěli, jak si poprvé vyjeli do Egypta ....„Jenže od počátku byly na denním pořádku sexuální narážky k mé osobě ze strany zaměstnanců" ....
11.8. | 07:47 bobule6
10
Náhlasit nevhodný komentář
....chybí už jen číslo bot a výše konta (sociálních dávek)
11.8. | 07:47 Michaela Veverková
-8
Náhlasit nevhodný komentář
Ale zajímala by mě jedna věc, proč hotel nevydá kamerové záznamy, když se tolik zastává plavčíka?
11.8. | 07:46 bobule6
11
Náhlasit nevhodný komentář
Michaela V., ty si musela sníst hodně vtipné kaše, odškodné za to, že si nějaký ožrala někde natloukl hubu :-D To jeho bebíčko nebylo tak strašné, když čekal na ošetření 2dny. Je to jen nějaký socan, který se snaží rýžovat, ale IQ nebude mít moc vysoké, když dává své kompletní údaje do medii.....
11.8. | 07:41 Michaela Veverková
-9
Náhlasit nevhodný komentář
Já se s těma co nechci nebavím. :D Moře tam bylo krásný, ale asi kilometr od pláže.Ale byla jsem tam několikrát. A vím, že se to stalo jen ten den, jinak jí plavčík neobtěžoval.Narážkám čelila spíše od toho obchodníka co to zkoušel i na mě.