Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.2. 2017 15:23
to je změna!

Video smějících se čtyřčat okouzlilo svět! Je jim 16 let! FOTO

Zdroj: YouTube.com

Už je tomu 16 let, co si svět zamiloval veselá čtyřčata s neskutečně nakažlivým smíchem. Teď už jsou z dětí skoro dospělé slečny, všechny stejně krásné, pouze s různými zájmy. Ani dnes ale úsměvy rozhodně nešetří! Co jim říkáte?

Kdo by nemiloval smích a chichot malých miminek, která svou bezelstností a upřímnou radostí dokážou člověka úplně odrovnat! Maminka čtyřčat Mathiasů se o radost svých dětí podělila se světem a její video se okamžitě stalo obrovským hitem!

 

Kouzelná miminka rozesmívala lidi po celém světě, dokonce vyhrála cenu v oblíbené show Nejvtipnější domácí videa. Netrvalo dlouho a z videa chichotajících se dětí se stalo nejzábavnější video všech dob, díky čemuž si rodina přišla na 250 tisíc dolarů (přes 6 milionů korun).

 

 

Ani s přibývajícím věkem čtyřčata neztratila na atraktivitě. Už v šesti letech se začala objevovat v nejrůznějších televizních pořadech, včetně The Oprah Winfrey Show v roce 2008, informuje Huffingtonpost.com.

 

Z kouzelných miminek už ale vyrostly pohledné slečny, v obličeji se sice podobají jako vejce vejci, všechny ale mají svůj vlastní styl. "Jsme si podobné, lišíme se jen zájmy," řekla Grace. Zatímco Mary Claire a Emily berou spíš počítače, Anna miluje hudbu a hraje v orchestru. I sama Grace je umělecky založená, nejvíc ji baví fotografování.

 

Smějící se čtyřčata vyrostla do krásy
Zdroj: Profimedia Grace, Emily, Anna a Mary Claire

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Začali mýt miminku vlásky a česat ho! Jeho reakce je úžasně dojemná

FOTO: Co se stalo s miminkem z Pařby ve Vegas? Neuvěříte, jak chlapec dnes vypadá

lud TN.cz
Reklama