APLIKACE TN.CZ
Lokomotiva

VÍKEND: Nadšenci opravili po 25 letech parní lokomotivu!

Čtyřicet let nejela. Třiadvacet let na ní makala parta nadšenců. Podívejte se na sedmdesát osm tun oceli mizející v mraku páry.

Pětadvacet let a tisíc hodin práce. Řeč je o nadšencích z Veselí nad Moravou, kteří si usmysleli, že dají dohromady lokomotivu, která nebyla v provozu téměř půl století.
 

Související obsah

Aleš Vašíček byl s kamerou u toho, když lokomotivu, která patří do sbírek národního technického muzea, roztápěli a posléze vyrazili na lidově řečeno technickou prohlídku.


Další reportáže z Víkendu najdete ZDE.

TV Nova

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz