Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 6. 2018
pauza v natáčení

Volno v Ulici: Herci se vydali na prázdniny a takhle to vypadá

Herci Ulice o prázdninách
Zdroj: Facebook/Instagram

Celý rok natáčejí nové a nové díly nekonečného seriálu. A tak v létě herci Ulice využívají volné dny a vyrážejí na prázdniny. Jak herecké volno vypadá? Dost často pracovně…

Představitelka Terezy Jordánové Patricie Solaříková vyrazila v pátek na Moravu. Žádné velké volno ji tam však nečekalo, protože s divadelními kolegy už večer hrála v Náměšti nad Oslavou v zájezdovém představení Doktor v nesnázích. „Těžký život umělců, pořád na cestách. Ale aspoň je sranda v dodávce! D1, jedeme, nebo spíš stojíme,“ napsala v pátek odpoledne na instagramu.

 

Její kolegyni Hanku Holišovou, která v Ulici představuje Veroniku Maléřovou, čeká v červnu také nabitý program na divadelních prknech. Začátek měsíce strávila v Kongresovém centru v muzikálu Mamma Mia!, na konci června pak zase třikrát vystoupí na hradě Karlštejn v Noci na Karlštejně. Mezitím jako host vystupuje na Kmochově Kolíně a zítra v Brně na koncertě Zdenka Merty.

 

16

GALERIE: Prázdniny v Ulici

Zdroj: Facebook/Instagram

Prázdniny v Ulici - 3

Hodnocení:

 

Anna Kadeřávková, hraje v Ulici Hančinu dceru Rozinu Maléřovou. Celé jaro kromě natáčení Ulice věnovala tréninku jízdy na koni. Přes léto ji totiž čeká natáčení vánoční pohádky a vysněná role princezny! „Od dubna jsme spolu trénovali a od zítřka už naostro před kamerou! Už žádné mlžení, je to venku! Představuju vám princeznu a jejího vznešeného oře, co vám poběží na Štedrý den u rozbalování dárků. Těšíte se? Já se nemůžu dočkat!“ pochlubila se Anička na sociální síti svým fanouškům fotkou s nádherným hnědákem.

 

 

Václav Svoboda, alias Lumír Nykl, si užívá volné dny s vnoučkem. V Brně vyrazili do zoo, na přehradu a naposledy ho vzal mezi hasiče, aby si malý Kubík vyzkoušel práci se stříkačkou. Václav si roli dědečka náležitě užívá a na sociálních sítích se rád chlubí nejrůznějšími žertíky, které provádí svým nejbližším.
 

TN.cz