Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.10. 2017 17:14
zdraví hlavy státu

Nemocný prezident? Vrávorající Zeman znovu vyvolal otázky

Miloš Zeman - prezident
Zdroj: Profimedia

Prezident Zeman zavrávoral během shromáždění Rady Evropy ve Štrasburku a vyvolal spekulace o svém zdravotním stavu. Mluvčí Ovčáček označil záběry za zmanipulované.

Prezident Zeman se během shromáždění zvedl z křesla a musel být podepřen osobními strážci. Poté se při chůzi přidržoval pultu.

 

"A tak nám, paní Müllerová, vypukla antikampaň. ČST Praha v akci, zmanipulovaná videa. Tady se někdo fakt dost bojí vítězství Miloše Zemana," vyjádřil se k videu prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček na svém Twitteru.

 

Na internetu se okamžitě objevilo krátké video, které zaznamenává prezidentovo zavrávorání. Nahrávka pochází z přímého přenosu Rady Evropy.

 

 

 

Ovčáček již v minulosti upozornil, že prezident Zeman trpí neuropatií, tedy poškozením periferních nervů v dolních končetinách.

 

Podle prohlášení, které vydal Hrad kvůli zvýšenému zájmu médií o Zemanův zdravotní stav, je jinak prezident zcela zdravotně v pořádku.

 

 

Veřejnost se však bojí, že by se stav pana prezidenta mohl zhoršit a to nejen kvůli zmiňované nemoci, ale také kvůli jeho náklonnosti k alkoholu, kterou se sám netají.

Podívejte se na reportáž jak výroky o Krymu prezident Zeman naštval Ukrajinu:

 

ČTĚTE TAKÉ:

PLAT SNŮ: Kolik bere prezident Miloš Zeman a další politici? Z toho vám spadne brada!

Cukrovka prezidenta Zemana. Vážná nemoc, která může skončit amputací!

kik TN.cz