Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 5. 2018
I to je možnost

Ženě vytetovali špatné jméno dítěte! Vyřešila to hodně originálně

Tetování
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto

Matka dvou dětí si nechala vytetovat jejich jména, dopadlo to ale katastrofálně. Jméno jejího syna vyvedl tatér s písmenkem navíc, a tak si chtěla nejdříve nechat ozdobu odstranit laserem. Poté se ale rozhodla pro mnohem bezbolestnější řešení.

Internet je fotek tetování, která mají nějakou chybu, či jsou na nich slova s hrubkou, plný. Něco podobného se stalo i 30leté Švédce, která chtěla vytetovat jména svých dvou dětí - dcery Nony a syna Kevina. O jejím příběhu informoval portál Blekinge Läns Tidning.

 

A zatímco "Nona" bylo vytetováno správně, chlapcovo jméno zřejmě tatér špatně slyšel a místo "Kevin" napsal "Kelvin". A pro matku to byl pořádný šok. "Moje srdce se zastavilo a myslela jsem, že omdlím," prohlásila Johanna Giselhäll Sandström.

 

Když se do tetovacího salonu vrátila, vyplatil jí tatér peníze zpět a dal jí podrobnosti o laserovém odstranění tetování. Johanna tak měla několik možností - naučit se prostě s chybou žít, nechat si tetování předělat, či úplně odstanit.

 

 

Rozhodla se ale pro úplně jiné řešení. Jméno Kelvin se jí prý zalíbilo, a tak jednoduše syna přejmenovala. Její partner prý se vším souhlasil a ona se tak navíc vyhnula nákladnému a bolestivému procesu.

 

 

Od té doby uplynuly tři roky a všichni jsou prý šťastní. Johanně se narodila dcera Freja, jejíž jméno si chce k tetování nechat dodělat. Prohlásila však, že se bude tatérovi tentokrát dívat pod ruce a několikrát mu jméno zopakuje.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Robbie Williams pořádně vyděsil svoje fanoušky: Z jeho nové kérky byli v šoku! FOTO

Žena si nechala vytetovat obočí od nezkušeného tatéra: Katastrofální výsledek! FOTO

epa TN.cz
Reklama