Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.1. 2018 14:15
Přijít může každý

Detaily o loučení se Zedníčkem! Divadlo zveřejnilo netradiční parte

Rozloučení s Jakubem Zedníčkem
Zdroj: TN.cz

Poslední rozloučení s tragicky zesnulým synovcem Pavla Zedníčka Jakubem (27), který na Nový rok zahynul při autonehodě, se odehraje už tento čtvrtek dopoledne. Obřad bude otevřený i pro veřejnost.

Zoufat ale nemusíte ani v případě, že se ve čtvrtek do Brna nedostanete. TN.cz totiž smuteční obřad přinese v přímém přenosu.
 

Poslední rozloučení odstartuje na Činoherní scéně Městského divadla Brno ve čtvrtek hodinu před polednem. Mluvčí divadla Lenka Pazourková ovšem upozorňuje, že opozdilci s největší pravděpodobností nebudou do sálu vpuštěni.

 

Jakub Zedníček zemřel prvního ledna, jen pár hodin po začátku roku. Mladý herec zemřel při nehodě na dálnici D1 v Brně. Havárii vlastního vozu přežil, ale zahynul při přecházení dálnice, když ho smetla přijíždějící dodávka.


 

Synovec populárního "Čmani" vystudoval brněnskou konzervatoř a s brněnským městským divadlem spolupracoval už během studií. Díky tomu navzdory svému mládí ztvárnil desítky postav. 


"Mezi jeho prvními byla malá role v muzikálu Mary Poppins, kde zúročil své stepařské umění. Rozesmával publikum jako Buddy Walsh v oblíbeném muzikálu Donaha! Rád také vzpomínal na roli v Chicagu, při jehož zkoušení se setkal se svou životní partnerkou Lenkou Janíkovou," uvedlo divadlo ve smutečním oznámení.


Jakub Zedníček - parte

 

Po tragické nehodě zůstala doma nejen Zedníčkova partnerka Lenka, ale i dcerka Maya, které ještě nebyl rok.


Pusťte si reportáž o nehodě:

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SMUTNÝ VZKAZ Pavla Zedníčka ke smrti synovce Jakuba (†27): Tragédie ho vážně poznamenala!

Smrt herce Jakuba Zedníčka (†27): Neuvěřitelné, co sdílel na facebook pár dní před smrtí! Z toho mrazí

pez TN.cz