Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.9. 2014 12:07
Obrovské neštěstí

TRAGICKÝ KONEC PÁTRÁNÍ! Elišku (9) našli mrtvou

Tragický konec pátrání
Zdroj: tn.cz/ facebook

Pátrání po 9leté Elišce ze západních Čech skončilo obrovskou tragédií. Její tělo našli policisté v lesíku za městem, kde se ztratila. Už jí nemohli pomoci.

Zoufalí příbuzní devítileté Elišky se obrátili na policii, když dívenka včera nepřišla ze školy v Klášterci nad Ohří. Ráno se tedy rozjela rozsáhlá pátrací akce.

 

Ta skončila po 15. hodině odpoledne. Bohužel tím nejhorším možným způsobem. Elišku našli mrtvou.Policie teď musí zjistit, jak dívenka zemřela a jestli se na její smrti někdo nepodílel.


Pátrání po dívce jsme sledovali v reportáži:


 

14: 40 Eliška přes týden bydlí u babičky v Klášterci, protože tam chodí do školy. Ta také nahlásila její zmizení. Jak babičku tak maminku, která žije v Lounech a za dcerkou přes týden dojíždí, vyslechla policie. Vyšetřovatelé nechtějí zveřejňovat žádné detaily, aby neohrozili pátrání.

 

13:59 Dívku aktuálně hledá 140 policistů, hasičů a strážníků a ve městě budou prohledávat i sklepní kóje a úložné prostory v panelových domech. "Budeme hledat, zda není někde schovaná. Pravou stranu města máme hotovou, teď budeme pokračovat v levé," řekl novinářům vedoucí pátrací akce Milan Nemček.

 

Policisté zatím případ nespojují se čtvrtečním únosem další nezletilé dívky na Mostecku. Policie v této souvislosti pátrá po muži středního věku, který je podezřelý z toho, že ve čtvrtek odpoledne v obci na Mostecku násilím naložil nezletilou dívku do vozidla tmavé barvy nezjištěného typu a později ji vysadil na Chomutovsku.

 

 

12: 56 Pátrání bylo rozšířeno na další objekty a znovu do něj byl zapojen vrtulník s termovizí.
 

12:13 Policistům se zatím podařilo najít jen holčičky botu. Potvrdila to její maminka. O dceru má strašný strach. Babička Elišky se zhroutila.

 

11:38 Pátrači prověřují i informaci, že Elišku měl po vyučování vyzvednout neznámý muž v tmavém oblečení. Tvrdí to její kamarádka.Televizi Nova to řekla maminka pohřešované dívky.

 

18

GALERIE: Pátrání po pohřešované Elišce

Zdroj: TV Nova

Pátrání po Elišce - 8

Hodnocení:

 

9: 01 Matka Elišky hledá pomoc i přes sociální síť. "Nejhorší noc v mém živote, nejdelší. Nikomu to nepřeju, snad to všechno dobře dopadne a moje jediná nejkrásnější holčička bude zase se mnou," píše zoufalá maminka Alena na Facebooku a prosí o jakékoliv informace o milované dceři.

 

"Po dívce pátrá několik desítek policistů, nasazen je i vrtulník a psovodi," sdělila TN.cz mluvčí chomutovské policie Marie Pivková. Elišku hledají i hasiči. Pátrání je však zatím bezúspěšné.

 

 

Eliška byla 130 centimetrů vysoká a na sobě měla bílé tričko s dlouhým rukávem a motivem kočky s mašličkou v oblasti hrudníku, modročernou kostkovanou košili, modré džíny a růžové kotníčkové boty. S sebou měla černou školní aktovku se vzorem bílých čar.

 

Podívejte se na reportáž televize Nova: 

 

Zdroj: TV Nova

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tragédie na nástupišti: Kočárek i s dítětem spadl do kolejiště

Děsivá nehoda: S čističi oken se utrhla plošina!

pet TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

10.9. | 15:55 Eva Bojanovská
35
Novo, stálo mi za to se sem registrovat, abych vám sdělila, co za hajzly to ...
10.9. | 14:36 punisher666
-37
je to smutny, ale hlavni vinu na tom nese nezodpovednost rodicu. proc v deviti ...
13.9. | 20:41 Jusa123
0
Náhlasit nevhodný komentář
Chtěla bych napsat těm co mě osočují kvůli případu Kramný,že je moje věc co si píšu na diskusi,tak jako je vaší věcí.Pište si co chcete,já vás neovlivňuji ani nenapadám a nepřeji si aby jste to dělali i vy.Vy píšete co by si zasloužil vrah a já píšu to samé,ale chci aby to platilo pro všechny vrahy ...
13.9. | 20:40 Katarina Krakova
0
Náhlasit nevhodný komentář
sleduju připad elišky a je to hruza... stale tu holčičku oplaču, kdyby unas byly jine tresty oni by si rozmislelyho vytahnout ho z kalhot . ale věřim že vězni budou vědet jaky trest vinyst. Doufam že neumře hnet musi trpět. mnelo by to byt jak v usa .abychom mi matky vědelyže mame na blisku ...
12.9. | 18:51 Martin Badžo
1
Náhlasit nevhodný komentář
Ten šmejd kerej to tý holčičce udělal by zasloužil kudlu do krku aby se udusyl vlastní krvý.
11.9. | 16:32 Vladka Weberová
3
Náhlasit nevhodný komentář
Nikdo neví jak se rodiče starali to vše jsou jen kecy okolo nemáme žádné právo soudit rodiče té holčičky je to strašné neštěstí a tady se očerňují rodiče z toho je mi teda blbě ale pravda je že od určitých lidí mě už nic nepřekvapí
11.9. | 16:22 bobule6
1
Náhlasit nevhodný komentář
Leonny taky jsme to tak měli. Když kluci začali chodit do školy, vodili jsme je asi 2-3týd.ať si zvyknou na režim. Potom chodili do školy sami, po škole šli do družiny, tam jsme je někdy vyzvedávali, někdy šli domů sami- podle časového vytížení. Zhruba od 8let chodili vždy sami.
10.9. | 22:45 roanova
5
Náhlasit nevhodný komentář
šmejda by měli vykastrovat bez umrtvení a pak teprve popravit
10.9. | 22:15 Jarka Anyim
16
Náhlasit nevhodný komentář
KDY UŽ SE TI ZASRANÍ HLAVOUNI TAM NAHOŘE VZPAMATUJÍ A OBNOVÍ TREST SMRTI ?!!!!! TOMU ZMRDOVI BYCH PŘALA TU NEJKRUTĚJŠÍ SMRT
10.9. | 16:08 nouse
17
Náhlasit nevhodný komentář
Cítím s rodinou,musí to být pro ně hrozné.Za to přeci nemůžou rodiče to je kravina,rodič nemůže stát před školou a hlídat má určitě povinosti.Co dělají městský strážníci?vyváží se v autech a co prevence kriminality proč nejsou vidět u škol?
10.9. | 15:55 Eva Bojanovská
35
Náhlasit nevhodný komentář
Novo, stálo mi za to se sem registrovat, abych vám sdělila, co za hajzly to jste. Matky ještě o ničem neví a vy už tady píšete zprávy, které PČ ani nepotvrdila. Matky před minutou, cca 10 min po vydání článku psala na FB. že o ničem neví. I kdyby se tato smutná zpráva potvrdila, VY nemáta absolutně ...
10.9. | 15:53 Rst Viznerovi
6
Náhlasit nevhodný komentář
zajímavý je že nova už ví ze je mrtva ale v jedne skupince ted jeji maminka psala ze se jeste nic nevi urcite by dali vedet driv ji nez vam tak co tu pisete