Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.9. 2014 12:07
Obrovské neštěstí

TRAGICKÝ KONEC PÁTRÁNÍ! Elišku (9) našli mrtvou

Tragický konec pátrání
Zdroj: tn.cz/ facebook

Pátrání po 9leté Elišce ze západních Čech skončilo obrovskou tragédií. Její tělo našli policisté v lesíku za městem, kde se ztratila. Už jí nemohli pomoci.

Zoufalí příbuzní devítileté Elišky se obrátili na policii, když dívenka včera nepřišla ze školy v Klášterci nad Ohří. Ráno se tedy rozjela rozsáhlá pátrací akce.

 

Ta skončila po 15. hodině odpoledne. Bohužel tím nejhorším možným způsobem. Elišku našli mrtvou.Policie teď musí zjistit, jak dívenka zemřela a jestli se na její smrti někdo nepodílel.


Pátrání po dívce jsme sledovali v reportáži:


 

14: 40 Eliška přes týden bydlí u babičky v Klášterci, protože tam chodí do školy. Ta také nahlásila její zmizení. Jak babičku tak maminku, která žije v Lounech a za dcerkou přes týden dojíždí, vyslechla policie. Vyšetřovatelé nechtějí zveřejňovat žádné detaily, aby neohrozili pátrání.

 

13:59 Dívku aktuálně hledá 140 policistů, hasičů a strážníků a ve městě budou prohledávat i sklepní kóje a úložné prostory v panelových domech. "Budeme hledat, zda není někde schovaná. Pravou stranu města máme hotovou, teď budeme pokračovat v levé," řekl novinářům vedoucí pátrací akce Milan Nemček.

 

Policisté zatím případ nespojují se čtvrtečním únosem další nezletilé dívky na Mostecku. Policie v této souvislosti pátrá po muži středního věku, který je podezřelý z toho, že ve čtvrtek odpoledne v obci na Mostecku násilím naložil nezletilou dívku do vozidla tmavé barvy nezjištěného typu a později ji vysadil na Chomutovsku.

 

 

12: 56 Pátrání bylo rozšířeno na další objekty a znovu do něj byl zapojen vrtulník s termovizí.
 

12:13 Policistům se zatím podařilo najít jen holčičky botu. Potvrdila to její maminka. O dceru má strašný strach. Babička Elišky se zhroutila.

 

11:38 Pátrači prověřují i informaci, že Elišku měl po vyučování vyzvednout neznámý muž v tmavém oblečení. Tvrdí to její kamarádka.Televizi Nova to řekla maminka pohřešované dívky.

 

18

GALERIE: Pátrání po pohřešované Elišce

Zdroj: TV Nova

Pátrání po Elišce - 8

Hodnocení:

 

9: 01 Matka Elišky hledá pomoc i přes sociální síť. "Nejhorší noc v mém živote, nejdelší. Nikomu to nepřeju, snad to všechno dobře dopadne a moje jediná nejkrásnější holčička bude zase se mnou," píše zoufalá maminka Alena na Facebooku a prosí o jakékoliv informace o milované dceři.

 

"Po dívce pátrá několik desítek policistů, nasazen je i vrtulník a psovodi," sdělila TN.cz mluvčí chomutovské policie Marie Pivková. Elišku hledají i hasiči. Pátrání je však zatím bezúspěšné.

 

 

Eliška byla 130 centimetrů vysoká a na sobě měla bílé tričko s dlouhým rukávem a motivem kočky s mašličkou v oblasti hrudníku, modročernou kostkovanou košili, modré džíny a růžové kotníčkové boty. S sebou měla černou školní aktovku se vzorem bílých čar.

 

Podívejte se na reportáž televize Nova: 

 

Zdroj: TV Nova

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tragédie na nástupišti: Kočárek i s dítětem spadl do kolejiště

Děsivá nehoda: S čističi oken se utrhla plošina!

pet TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

10.9. | 15:55 Eva Bojanovská
35
Novo, stálo mi za to se sem registrovat, abych vám sdělila, co za hajzly to ...
10.9. | 14:36 punisher666
-37
je to smutny, ale hlavni vinu na tom nese nezodpovednost rodicu. proc v deviti ...
13.9. | 20:41 Jusa123
0
Chtěla bych napsat těm co mě osočují kvůli případu Kramný,že je moje věc co si píšu na diskusi,tak jako je vaší věcí.Pište si co chcete,já vás neovlivňuji ani nenapadám a nepřeji si aby jste to dělali i vy.Vy píšete co by si zasloužil vrah a já píšu to samé,ale chci aby to platilo pro všechny vrahy ...
13.9. | 20:40 Katarina Krakova
0
sleduju připad elišky a je to hruza... stale tu holčičku oplaču, kdyby unas byly jine tresty oni by si rozmislelyho vytahnout ho z kalhot . ale věřim že vězni budou vědet jaky trest vinyst. Doufam že neumře hnet musi trpět. mnelo by to byt jak v usa .abychom mi matky vědelyže mame na blisku ...
12.9. | 18:51 Martin Badžo
1
Ten šmejd kerej to tý holčičce udělal by zasloužil kudlu do krku aby se udusyl vlastní krvý.
11.9. | 16:32 Vladka Weberová
3
Nikdo neví jak se rodiče starali to vše jsou jen kecy okolo nemáme žádné právo soudit rodiče té holčičky je to strašné neštěstí a tady se očerňují rodiče z toho je mi teda blbě ale pravda je že od určitých lidí mě už nic nepřekvapí
11.9. | 16:22 bobule6
1
Leonny taky jsme to tak měli. Když kluci začali chodit do školy, vodili jsme je asi 2-3týd.ať si zvyknou na režim. Potom chodili do školy sami, po škole šli do družiny, tam jsme je někdy vyzvedávali, někdy šli domů sami- podle časového vytížení. Zhruba od 8let chodili vždy sami.
10.9. | 22:45 roanova
5
šmejda by měli vykastrovat bez umrtvení a pak teprve popravit
10.9. | 22:15 Jarka Anyim
16
KDY UŽ SE TI ZASRANÍ HLAVOUNI TAM NAHOŘE VZPAMATUJÍ A OBNOVÍ TREST SMRTI ?!!!!! TOMU ZMRDOVI BYCH PŘALA TU NEJKRUTĚJŠÍ SMRT
10.9. | 16:08 nouse
17
Cítím s rodinou,musí to být pro ně hrozné.Za to přeci nemůžou rodiče to je kravina,rodič nemůže stát před školou a hlídat má určitě povinosti.Co dělají městský strážníci?vyváží se v autech a co prevence kriminality proč nejsou vidět u škol?
10.9. | 15:55 Eva Bojanovská
35
Novo, stálo mi za to se sem registrovat, abych vám sdělila, co za hajzly to jste. Matky ještě o ničem neví a vy už tady píšete zprávy, které PČ ani nepotvrdila. Matky před minutou, cca 10 min po vydání článku psala na FB. že o ničem neví. I kdyby se tato smutná zpráva potvrdila, VY nemáta absolutně ...
10.9. | 15:53 Rst Viznerovi
6
zajímavý je že nova už ví ze je mrtva ale v jedne skupince ted jeji maminka psala ze se jeste nic nevi urcite by dali vedet driv ji nez vam tak co tu pisete