Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 23.9. 2014 10:07
Mela v MHD

Senátorka ČSSD jela načerno, pokutu ale platit nechtěla!

Zdroj: TV Nova

Senátorka za ČSSD Milada Emmerová jela načerno tramvají. Jízdenka stojí v Plzni 18 korun. Zaplatit 500 korun pokuty však odmítla.

Podle Plzeňského dopravního podniku spáchala přestupek. Emmerová tvrdí, že jízdenku neoznačila, protože pomáhala nemocné kamarádce. Při kontrole však revizorovi řekla, že jízdenku zkrátka nemohla najít.


Emmerová přitom měsíčně pobírá přes 90 tisíc korun, včetně desetitisícových náhrad na cestování, reprezentaci, telefony a kancelář s asistenty. 500 korun pokuty za jízdu načerno ale v plzeňské tramvaji senátorka zaplatit odmítla.


"Nastoupila jsem tam se svojí přítelkyní, která nedávno prodělala těžkou embólii, chtěla jsem, aby si každopádně sedla. A protože se tramvaj rozjela přískoky, tak jsem si sedla za ní," tvrdí Emmerová.


Pak si prý chtěla lístek cvaknout, ale revizor ji prý už nechtěl pustit. On sám ale kontrolu popisuje úplně jinak - když mu senátorka vysvětlovala, proč sedí a neštípla si, o nemocné kamarádce prý nepadlo ani slovo.


Místo toho se prý Emmerová vymlouvala, že nemůže jízdenklu najít a že tramvaj na poslední chvíli dobíhala. Jak navíc potvrzují očití svědci, byla senátorka velice dotčená, že po ní přivolaný policista chce občanský průkaz a ohrazovala se slovy "Víte, kdo já jsem?"


Plzeňský dopravní podnik už celou věc prověřil a došel k závěru, že Emmerová skutečně načerno jela. Senátorka tedy bude muset zaplatit 600 korun, potěšit ji může snad jen to, že Plzeňské městské dopravní podniky ji zařadili do kategorie méně vážných hříšníků - a ty neoznačují jako pasažery černé, ale šedé.

pez, Michaela Šmídová, Silvie Miklošová TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

22.9. | 22:54 nichts obernichts
15
Hnusny, cesky, politicky CHCIPAK , ktery jde prikladem ..BRAVO!
24.9. | 07:16 serapho
-1
a toto chcete volit?
24.9. | 07:16 serapho
-1
Náhlasit nevhodný komentář
a toto chcete volit?
23.9. | 16:19 Adam Lukáš
2
Náhlasit nevhodný komentář
Stát se to může každému, že z nějakého důvodu nemá jízdenku, v každém případě měla bez řečí zaplatit pokutu. Politik má jít příkladem a i když chybuje má se k problému postavit čelem. Tahle dáma by měla politiku okamžitě opustit.
23.9. | 11:27 modrasek22
4
Náhlasit nevhodný komentář
Chudinka, asi má stále málo, navíc se mi nechce uvěřit, že někdo pokutu nestornuje a že opravdu pokutu zaplatí.
23.9. | 10:58 haha33
5
Náhlasit nevhodný komentář
golia vy schválně směšuje stranickou příslušnost se svinskou povahou. Já jsem levičák, ale tuhle paní bych okamžitě vykopla ze strany, Řeknu to jasně, je to český kripl, který má prachů jako šlupek a bude svi-ně dělat ostudu, místo aby sklapla tu svou arogantní hubu a omluvila se. Ale píšu to ...
23.9. | 10:22 leonny
7
Náhlasit nevhodný komentář
Mě by byla hamba jet jako senátorka načerno. Jen ať si zaplatí pokutu. Můj syn musel zaplatit pokutu a to měl lístek, jen že jel o 3 minuty déle než měl na lístku dostal přesto pokutu a to je dítě.
23.9. | 08:55 goliia
2
Náhlasit nevhodný komentář
Bývalá předsedkyně závodní organizace KSČ soudružka Emmerová jako správný zástupce proletariátu v řadách ČSSD jezdí pokorně tramvají. Jenže síla moci a nadřazenosti ji nedovoluje se snížit k tomu, aby si koupila lístek. S arogancí, levici vlastní, odmítá za svou chybu platit, neb je to pod její ...
23.9. | 08:22 reypal
7
Náhlasit nevhodný komentář
Vážení,neuvědomujete si,že je pod úroveň "senátorky" Emmrové si koupit lístek?Ke všem "kladům" téhle baby je i přestup k zemanovcům.To už je totální "inteligent".Ještě větší blbec než jsme čekali.
23.9. | 07:27 Milan Brejcha
6
Náhlasit nevhodný komentář
Ta mi nikdy nebyla sympatická. Je to taková ukňučená kráva !!!!!
22.9. | 23:20 skeptikus
3
Náhlasit nevhodný komentář
..to je takový chudák, že musí jezdit smradlavou tramvají, jako nějaká žebrácká socka?
22.9. | 22:54 nichts obernichts
15
Náhlasit nevhodný komentář
Hnusny, cesky, politicky CHCIPAK , ktery jde prikladem ..BRAVO!