Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.2. 2015 22:52
Mezi Finskem a Švédskem

Hromadné znásilnění na trajektu: Na ženu (45) se vrhlo osm Švédů!

Trajekt
Zdroj: Mediafax

Na trajektu mezi Finskem a Švédskem mělo o víkendu dojít k hromadnému znásilnění pětačtyřicetileté ženy. Případ už řeší tamní policie a mezi podezřelými je osm Švédů.

Finská policie vyšetřuje údajné hromadné znásilnění na trajektu Amorella společnosti Viking Line během noční plavby, které jsou ve skandinávských zemích oblíbené kvůli prodeji levnému alkoholu, jenž je na nich osvobozen od daně.

 

Osm mužů ze Švédska mělo podle serveru Local na trajektu mezi Finskem a Švédskem společně znásilnit pětačtyřicetiletou ženu. Případ prošetřuje tamní policie. 

 

 

Kriminalisté zatkli pět mužů ještě ve Finsku, šestého na švédských Alandech a zbylé dva ve Stockholmu. Podle svědků se incident stal právě kvůli alkoholovému opojení násilníků. Někteří cestující podle listu Aftonbladet vypověděli, že plavba byla skutečně divoká.

 

 

pet TN.cz

Diskuze

19.2. | 18:56 Vaclav Pikolon
4
Náhlasit nevhodný komentář
Svedove se jmenovali Mohamed, Ahmed a podobne verze techto typicky Svedskych jmen.
3.2. | 03:47 lada48
17
Náhlasit nevhodný komentář
A Byli to skutečně Švédové? Ona ta náplava, kterou si tam pustiliskutečně stojí za to. Ta je ohromně kulturně obohatila. No a oni sami si moc pomohli když si troubové uzákonili, že je nesmí ani kritizovat.