Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.8. 2017 14:40
Vzkaz smutné ženě

Bělobrádek rozzuřil pejskaře: Psi neumírají, ale chcípnou, napsal

Pavel Bělobrádek - 2
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Mladá žena se svěřila svým přátelům na sociální síti, že zemřel její pes. Na její smutný status zareagoval i místopředseda vlády Pavel Bělobrádek, který svou reakcí mnoho lidí pobouřil.

Lucie S. ve dlouhém statusu vysvětlila, že k rodinnému pejskovi jménem Alf nikdy "nepřilnula", ale jeho smrt ji zasáhla: "Poslední dobou byl Alf velmi nemocný, často brečel a já se poprvé přistihla, že jsem kvůli němu vstala z postele a šla ho ven pohladit," popsala.

 

"Včera jsem se dozvěděla, že už nevstane a dostane tedy asi injekci. Možná. Sebralo mě to nevídaně. Večer jsme ještě s bratrem u něj klečeli a bratr říkal, že je na tom líp a že možná... Ne. A protože jsem v Praze, ani tentokrát u toho nejsem. A mrzí mě to. Tak odpočívej v pokoji, můj milovaný rozmazlenče," napsala," dodala.

 

 

 

Její status okomentoval Bělobrádek: "Neumřel. Umírají pouze lidé. Zvířata uhynou, pojdou, chcípnou (u nich to nemá vulgární podtext), padnou, zhasnou, jsou zabita, poražena... Dávat zvířatům lidské vlastnosti a používat u nich lidské výrazy (umírat, jídlo, jíst, kakakat atd.) je modernistické, levicové a liberální a hodí se k městské eko-etno-bio vychrtline s korálky na krku, náušnicemi v nose, pupku a obočí, s plandající sukní (lunty) a pijící čaje z misky."

 

 

 

Bělobrádkův názor vyvolal bouřlivé reakce. "Vás fakt někdo volí? Nechápu...," reagoval na Bělobrádkův názor Petr. "Prosímtě, deprivant Bělobrádek je tvůj kamarád, nebo mu můžu dát výchovný výprask?," napsal Petr.

 

 

 

"Slušný člověk by v takové situaci s takto citlivě napsaným textem projevil účast. Bělobrádek znovu prokázal, že pojem slušný lidovec je protimluv, protože ryba smrdí od hlavy," reagoval Jiří.

 

 

Není to poprvé, kdy Bělobrádek svým názorem pobouřil. Při rozhovoru pro server E15 poradil matkám, které opustil partner a jsou tak ohroženy chudobou, aby si našly "jiného chlapa".

ham TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

29.8. | 14:32 Pepa Depo
70
Zvíře má oproti Tobě alespoň charakter !
29.8. | 16:39 Dana Berková
-25
V tomto se musím Bělobrádka zastat. Lidi umírají, psy pojdou. Není možné dělat ...
4.9. | 07:23 Vlado Kekesko
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Má pravdu tým liberálom už totálne je.e. Ľuské práva by dali zvieratám a ľuďom ich zobrali. Je to choroba tohoto obdobia, treba to liečiť.
1.9. | 18:12 koxkum
5
Náhlasit nevhodný komentář
Svých psů si vážím rozhodně víc,než nějakého ulízaného černoprdelníka ,který umí jen vegetovat na úkor ostatních.Navíc je ještě součástí tragické politické české scény.To mluví za všechno .HOWGH
30.8. | 22:00 Petr Koc
9
Náhlasit nevhodný komentář
To je vůl ten Bělobrádek! Holt černoprdelník. Ať se stará o své pobožné ovečky a neplete se mezi obyčejné lidi.
30.8. | 20:05 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jan Kotlej--nektere kmeny v pralesech Jizni Ameriky dodnes jedi lidske maso..V samosce ho jiste nekupuji..
30.8. | 20:03 novus
6
Náhlasit nevhodný komentář
On taky rekl ze lidi umiraji, zvirata jsou i porazena..Jsem zvedav jak unese svou "porazku" u voleb..
30.8. | 20:02 novus
6
Náhlasit nevhodný komentář
Bělobrádek je necitlivý a cynický d-e-bl. Pes, který s vámi žije mnoho let, je především kamarád a kamarádi umírají. Zřejmě se tento pitomec snaží o co nejnižší volební výsledek. Do jeho ordinace bych nešel ani se žížalou...
30.8. | 19:38 Jan Kotlej
-2
Náhlasit nevhodný komentář
novus snažím se diskutovat chtrákem ,ale udělám vyjímku Psí maso je součástí jídelníčku je konzumováno v Číně Koreji a Vietnamu. V Číně se ročně zkonzumuje asi 10 milionů psů. Ve Vietnamu se na maso ročně zabijí až 5 milionů psů V Koreji je na psí maso chováno více než dva a půl milionu psů.
30.8. | 14:38 novus
7
Náhlasit nevhodný komentář
Jestli pejsek zemre nebo chcipne , otom prece nemuze zadnej Cernoprddelnik rozhodovat! I kdyby mel tripatrovou svatozar a plat jako Cernobradek!
30.8. | 12:01 samain
22
Náhlasit nevhodný komentář
Pro mne moji psi vždycky zemřou. Pokud jde o politiky, tak ať uz chcipnou, zdechnou nebo pojdou ještě ani jeden jediný mi nevtlačil do oka slzu. Tak to prostě je a nikdo s tím nic nenadělá(bohužel, protože aspoň jednou v životě bych chtěla vidět bílou vránu,růžového jednorožce a slušného politika).
30.8. | 09:30 novus
11
Náhlasit nevhodný komentář
Belobradek by mel delat sefa Sudetakum..A do "registrovaneho partnerstvi" at si veme inkvizitora Hermana..Tam ty dva miluji!
Obchodní sdělení

Bohemia Apple