Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »
aktualizováno 18:08 1.5.2012

O startu Zbyňka Michálka na MS rozhodne manželka

Sdílet Přidat názor

Hokejový obránce Pittsburghu Zbyněk Michálek by se mohl přece jenom objevit v dresu české reprezentace na mistrovství světa. Původně měl totiž Michálek asistovat u porodu svého potomka, který se ale nakonec dostal na svět dříve, než bylo v plánu.

Zadák "Tučňáků" dával dlouho najevo, že na letošní mistrovství nepojede, neboť čeká v té době přírůstek do rodiny. Náhoda tomu ovšem chtěla, že nakonec možná přece jen poletí.
 

reklama

"Naděje, že brácha na šampionátu bude, je podle mě docela velká. Dcerka se mu měla narodit až za dva týdny, ale přišlo to dřív, konkrétně v pondělí," usmál se hvězdný útočník Ottawy Milan Michálek, který se spolu s oporou Bostonu Bruins připojil v úterý v Praze k národnímu mužstvu. Talentovaný Petr Mrázek se coby třetí gólman Česka pro mistrovství bude trenérům hlásit až ve středu.
 

Aby se co nejdřív připojil i Zbyněk Michálek, si jeho bratr Milan bere za svůj úkol. "Už jsem ho přemlouval a ještě určitě budu. Hodlám mu zavolat co nejdřív," konstatoval zkušený foravrad a dodal: "Opravdu bych si moc přál, aby Zbyněk jel. Myslím, že by to pomohlo mně osobně i celému týmu. Znovu říkám, že možnost, že by na mistrovství nakonec hrál, je celkem značná. Ale uvidíme, rozhodující slovo nejspíš bude mít jeho manželka," rozesmál se tahoun Ottawy.
 

Zpráva o Zbyňku Michálkovi pochopitelně nadchla také kouče Aloise Hadamczika. "Už jsem Zbyňkovi napsal zprávu s gratulací a vzkazem, že bych ho chtěl do týmu. Teď čekám na odpověď," podotknul reprezentační trenér. Je mu ale jasné, že konečné stanovisko nemusí přijít hned.
 

"Zbyněk se nejdřív musí vyrovnat s těmi povinnostmi doma, až potom se zapojí do tréninku a odehraje zbytek mistrovství. Je to stejné, jako když čekáme na hráče z druhého kola play-off NHL," připojil Hadamczik.
 


 

Ten nezpomněl ocenit přínos Milana Michálka, jenž se dal do přemlouvání "z té druhé strany". "Je dobré, aby pomohl každý člověk, který to může nějak ovlivnit. Já jsem se Zbyňkem mluvil hned, když Pittsburgh vypadl. Jednoznačně mi řekl, že by chtěl jet, ale že se to v něm pere, protože rodit mají 12. května. Tak uvidíme," uzavřel Alois Hadamczik.

Mediafax

Související články

http://poker.nova.cz

Hlavní zprávy

Chutně a levně

Velikonoční RECEPT LÁDI HRUŠKY: Upečte si jednoduchý tvarohový MAZANEC

Hruška dělá mazanec

NOVÝ RECEPT: Velikonoce jsou končně tady a pro tuto příležitost inspektor TV Nova Láďa Hruška připravil speciální mazanec z tvarohového ...

 Celý článek

Hlavní zprávy

Hruška dělá mazanec
Chutně a levně

Velikonoční RECEPT LÁDI HRUŠKY: Upečte si jednoduchý tvarohový MAZANEC

NOVÝ RECEPT: Velikonoce jsou končně tady a pro tuto příležitost inspektor TV Nova Láďa Hruška připravil speciální mazanec z tvarohového ...

 Celý článek
Gross na premiéře
VELKÝ DEN

Ochrnutý Gross se pokusil s vypětím všech sil ZATLESKAT DCEŘI

V pražském Divadle Brodway se uskutečnila premiéra nové muzikálové komedie Adam a Eva. Ve hře hraje dcera expremiéra Grosse Natálka. ...

 Celý článek
RAKOVINA
Unikátní výzkum

NOVÁ STUDIE: Rakovina u žen souvisí s věkem otce při jejich početí, tvrdí vědci

Američtí vědci přišli s novou studií, v níž tvrdí, že stáří otce v době početí jeho dcery může zásadně ovlivnit, zda žena v dospělosti ...

 Celý článek
reklama
reklama

Komunikujte přes ICQ pohodlně z jednoho místa

Nové ICQ nabízí spoustu VÝHOD, které vám ulehčí vaši komunikaci s přáteli. Chat, SMS zprávy zdarma, audio i video hovory, nově i komunikaci s přáteli na Facebooku a Gmailu!

reklama