Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dovolená u moře
16.08.
bez kompromisů to nejde

Last minute zájezdy rychle mizí! Vybrali jsme pro vás ty nejlepší

Pokud jste si brousili zuby na výhodný last minute zájezd, měli byste si pospíšit. Nabídek dovolených na poslední chvíli je totiž čím dál méně a některé cestovní kanceláře už mají vyprodáno úplně.

CK Alexandria
07.08.
Obchodní sdělení

Prázdniny jsou ve druhé polovině, LM zájezdů ubývá

4 super tipy, kam se ještě dá vyrazit za rozumnou cenu

Dovolená - ilustrační
aktualizováno 13.07.
Last minute

Sháníte dovolenou na poslední chvíli? Možná nepojedete nikam

Pokud jste spoléhali na to, že si koupíte zájezd na poslední chvíli, zřejmě se vysněné dovolené nedočkáte. Zatímco loni cestovky řešily propad zájmu, letos je to přesně naopak. Nabídka last minute zájezdů je téměř vyprodaná. Zájem se oproti loňsku zvýšil hlavně o Turecko nebo Egypt.

Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Opalování
28.06.
Čekat se nevyplatí

Pozor! Zájezdů last minute pro rodiny bude letos velmi málo

Rodiny, které spoléhají na to, že jako každý rok si na poslední chvíli koupí skvělou dovolenou, můžou být zklamané. O prázdninách bude takových nabídek jen velmi málo.

Dovolená
27.06.
last minute

Itálie za tři a půl tisíce! Cestovky nabízí výhodné last minute zájezdy

Chystáte se na dovolenou a ještě nemáte vybráno? Nemusíte zoufat, protože cestovní kanceláře stále nabízí celou řadu zájezdů a nyní nastala doba, kdy se dá pořídit last minute zájezd do luxusních středisek i za několik tisíc.

Fotografie po tureckém referendu
aktualizováno 18.04.
dovolená v turecku

Turecko po referendu: Pro turisty je bezpečno jen někde, říká expert

Vývoj v Turecku - tedy napětí po posílení pravomocí prezidenta i prodloužený výjimečný stav - hrozí ovlivnit i tamní turistiku. Bude ale letos v Turecku levněji nebo naopak dráž? A bude tam vůbec bezpečno? Stane se proto země letos cílem otrlých českých turistů? Dopady vývoje pro TN.cz hodnotil místopředseda Asociace cestovních kanceláří Jan Papež.

Koruny a eura - ilustrační foto
aktualizováno 27.03.
Intervence ČNB

Experti: Euro brzy rychle zlevní. Tohle bude pro Čechy levnější

Euro podle expertů brzy zlevní. Vše totiž naznačuje tomu, že Česká národní banka pustí korunu, co nejdříve to půjde. Mnozí tvrdí, že to bude už za pár dní - na začátku dubna. Lidé by pak díky tomu mohli už letos ušetřit například za last minute dovolené, ale levnější by mohlo být i zboží a některé služby.

Děti u stromečku
aktualizováno 23.12.
Vánoční záchrana

Nestihli jste vánoční nákupy? 10 tipů na dárky na poslední chvíli

Vůbec jste letos neměli pomyšlení na nakupování dárků a na poslední chvíli nevíte, co máte vymyslet? Přinášíme vám tipy, které zvládnete ještě na Štědrý den pouze s minimálním úsilím, ale velkým efektem.

Dovolená
22.08.
školáci zlevňují zájezdy

Dětem volno skončilo, vám začíná! Víme, kdy jsou zájezdy nejlevnější

Pokud jste ještě nestihli dovolenou, ale válení u moře či poznávání nových krajů se nechcete vzdát, teď je na to ideální doba. Konec prázdnin totiž sráží ceny zájezdů dolů a mohou za to žáci, kteří si nechtějí nechat ujít první školní den.

Rodinná dovolená
aktualizováno 10.08.
last minute

Kupte dovolenou výhodně! Pobyt v Chorvatsku či Itálii i za tři stovky

Pokud jste ještě stále nebyli na dovolené a váháte, kam jet, zkuste si prohlédnout nabídku Last Minute zájezdů. Právě teď tam totiž můžete narazit na skutečné perly. Dovolenou snů si můžete pořídit i za několik málo stovek.