Domácí

Vybíráte dovolenou? Tato cestovka nabízí zdarma pojištění proti Covid-19

Vybíráte dovolenou? Tato cestovka nabízí zdarma pojištění proti Covid-19
Zdroj: Getty Images

Skvělá zpráva pro lidi, kteří se na letní dovolenou chystají s CK Blue Style. Ta jako součást zájezdu poskytuje zdarma svým klientům pojištění, které nyní rozšířila také o pojistnou ochranu léčebných výloh v případě léčby koronaviru.

Všichni klienti mají v rámci pojištění BASIC, které je součástí zájezdu, hrazenou také léčbu, asistenční pomoc a případné další náklady spojené s léčením Covid-19.


"Z tohoto produktu máme velkou radost, protože bezpečí a jistota našich klientů je pro nás na prvním místě. V praxi to znamená, že v případě onemocnění v destinaci bude o klienta 100% postaráno,“ řekl provozní ředitel CK Blue Style Ondřej Rušikvas.


Mimo jiné nabízí Blue Style také možnost pojištění BlueComfort. Nyní ve spolupráci s pojišťovnou vytvořila také pojištění pro případ storna zájezdu BlueComfort MAX.

Související obsah


"Chceme ochránit zálohy na zájezd našich klientů až do doby, kdy vycestují do zahraničí. Díky pojištění se nemusí ničeho obávat a svou dovolenou mohou vybírat a rezervovat až nyní,“ dodal Rušikvas.


Redakce TN.cz oslovila některé další cestovní kanceláře, zda plánují pojištění pro klienty také rozšířit. Přestože CK Alexandria nenabízí pojištění v rámci zájezdů zdarma a lidé si ho musí zaplatit, také tato cestovní kancelář jej rozšířila o výlohy spjaté s léčbou koronaviru.


"Tento produkt nabízíme v současné době jako standardní,“ uvedl pro TN.cz mluvčí CK Alexandria Petr Šatný.


Rozšíření plánuje podle mluvčího Jana Bezděka také CK Fisher, bližší informace však zatím nemohl poskytnout. Další cestovní kanceláře se nepodařilo kontaktovat.

Češi mají kvůli koronaviru větší zájem o dovolenou v tuzemsku. Více v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz