Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mise nový domov - Hanička
05.12.
jak žijí dnes

Rodiče nemocné Haničky z Mise: Chemoterapie přinesla komplikace

Ve středeční Misi nový domov jste byli svědky silného příběhu. Malou Haničku bolelo bříško, lékaři zjistili, že má nádor. Rodina navíc žila ve vlhkém a plesnivém domě. Jak se jim daří dnes?

Mise nový domov - Hanička
03.12.
mise nový domov

Haničku bolelo bříško, lékaři přišli s mrazivou diagnózou: Má nádor!

Ve středu večer se můžete těšit na další díl pořadu Mise nový domov. Tereza Pergnerová a její tým opět poctivě hledaly rodinu, která potřebuje pomoc a zaslouží si šanci na nový začátek. Tentokrát se vydáme do malebné vesničky na Znojemsku.

Rodina vážně nemocného Matěje prosí o pomoc
28.11.
Veřejná sbírka

Matěj bojuje s rakovinou, na léčbu rodina nemá. Inzerát trhá srdce

Rodiče čtyřletého chlapečka prosí veřejnost o příspěvek na jeho léčbu, kterou si finančně nemohou dovolit. Lékaři mu totiž diagnostikovali rakovinu ve třetím stadiu.

Prásk.tv píše:

Rozhovor s Jiřím Pomeje
čtěte o tématu rakovina na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Simona Komárková trpí rakovinou
24.11.
Pomohla TV Nova

Simona má rakovinu, důchod ale nedostala. Změnila to reportáž

Případ nemocné dívky z Dolních Kounic na Brněnsku, které stát odmítl přiznat důchod, má pokračování. Simona Komárková trpí několik let závažnou formou rakoviny, ale podle úředníků na peníze nárok neměla. Ovšem potom, co jsme o případu informovali, se jejich postoj změnil.

Jana z Trnavy
23.11.
Šťastný konec

Jana s rakovinou čekala na ulici na smrt. Už má nový domov!

Příběh 70leté Jany šokoval celé Slovensko. Stařenka přišla po požáru domu o manžela a potom i střechu nad hlavou. S rakovinou čekala měsíc na smrt na ulici, než ji konečně někdo pomohl a postaral se o ni.

Jon Paul McAllister - 1
22.11.
Partner byl s ním

Muž oslavil konec chemoterapie na vysněné dovolené. Tam zemřel

Brit se s přítelem vydal na exotickou dovolenou, aby oslavil konec chemoterapie. Nemoc se mu ale na výletě vrátila a jemu bylo příliš špatně, aby se mohl vrátit domů. Po několika týdnech na francouzském ostrově Reunion zemřel.

Jana z Trnavy
aktualizováno 20.11.
Těžký osud

Manžel Janě zemřel po požáru, rodina ji vyhnala! Má rakovinu

Ze dne na den se Janě ze slovenské Trnavy obrátil život naruby. Při požáru domu přišla o manžela i střechu nad hlavou. Skončila na ulici a přestože trpí rakovinou, nikdo jí zatím nebyl schopen pomoci.

Jiří Pomeje
15.11.
promluvil po 9 měsících

Pomeje má po operaci hlas jako z hororu! Drsná slova o manželce

Během posledního roku se Jiřímu Pomeje obrátil život naruby. Vážně onemocněl a přišel o práci, domov i o rodinu. Mluví jen s obtížemi, přesto televizi Nova po devíti měsících mlčení poskytl velký rozhovor.

Charlie Proctor - 6
12.11.
Smutný konec

"Mami, promiň," šeptal chlapec s rakovinou. Zemřel jí v náručí

Pětiletý Charlie z anglického Accringtonu trpěl vzácnou formou rakoviny od roku 2016. Jeho rodiče vysbírali dostatek peněz na operaci v USA, tu už ale chlapec nestihl. V sobotu zemřel mámě v náručí.

Marián Geišberg ve filmu Revival
aktualizováno 12.11.
odchod umělce

Hvězdu filmů Tři bratři a Revival porazila rakovina! Herci bylo 64 let

Ve věku 64 let zemřel oblíbený slovenský herec a písničkář Marián Geišberg. Zazářil ve filmu Revival, pohádce Tři bratři a mnoha dalších snímcích.