Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rolling Stones
aktualizováno 06.08.
Ronnie Wood

Strach o hvězdu! Kytarista Rolling Stones měl rakovinu plic

Vypadá to, že kytarista legendární skupiny Rolling Stones Ronnie Wood měl štěstí v neštěstí. Před časem mu objevili lékaři při náhodné prohlídce nádor na plicích, teď se ale zjistilo, že se nerozšiřuje, takže ho mohli odoperovat. Odebrali mu část plic a zatím to vypadá, že kytarista je z nejhoršího venku. Na chemoterapii by prý nešel, aby nepřišel o vlasy.

Marisha Dotson - z pupínku na nose byla rakovina - 1
aktualizováno 05.08.
18+ děsivé fotky

Myslela si, že má na nose pupínek. Byla to agresívní rakovina!

Osmadvacetiletá Marisha Dotsonová z Tennessee si před třemi lety objevila na špičce nosu pupínek. Myslela, že jde o obyčejnou vyrážku nebo akné. Jenže objekt začal rychle růst. Rakovina jí doslova rozežrala celý obličej. Naděje na přežití byla sotva 20 procent...

Muž a hranolky
aktualizováno 21.07.
nové nařízení

EU chce zakázat tradiční hranolky! Mohou způsobit rakovinu, varuje

Tradičně smažené hranolky mají vysoký obsah škodlivého akrylamidu, proto by se neměly prodávat. K tomuto názoru tento týden došli zástupci 28 členských zemí Evropské unie. Shodli se na tom, že je potřeba udělat opatření, které by co nejvíc snížilo riziko vzniku rakoviny - tedy zajistit závazné limity.

Prásk.tv píše:

Marisha Dotson - 15
čtěte o tématu rakovina na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Prázdniny jsou ve druhé polovině, LM zájezdů ubývá

4 super tipy, kam se ještě dá vyrazit za rozumnou cenu

Sídlo VZP (ilustrační foto)
aktualizováno 21.07.
soudní spor

Muž si musí hradit léčbu rakoviny ze svého. VZP nechce platit

Všeobecná zdravotní pojišťovna má problém. Hrozí jí, že bude muset zaplatit dva miliony korun muži, který trpí rakovinou. Jeho rodina se s pojišťovnou soudí a požaduje, aby mu zaplatila léčbu, což VZP odmítá. V pátek případ projednával Městský soud v Praze.

John McCain
20.07.
agresivní rakovina

Bývalý kandidát na prezidenta USA McCain má zhoubný nádor

Mimořádně agresivní a zhoubný nádor mozku diagnostikovali lékaři republikánskému senátorovi USA Johnu McCainovi. Jedná se o tzv. glioblastom. Pacienti s touto diagnózou umírají obvykle do tří měsíců.

Daniel Downing, chlapec umírající na rakovinu
16.07.
Smutný příběh

Máma myslela, že Dan potřebuje brýle. Lékaři jí řekli šokující zprávu

Zdrcující zprávu řekli lékaři mladé britské mamince. Když si myslela, že její syn potřebuje brýle, odvedla ho k očnímu lékaři. Ten chlapce poslal na magnetickou rezonanci. V nemocnici pětiletému Danielovi diagnostikovali vzácný nádor mozku, který je bohužel neléčitelný.

Nádor vzal muži půl obličeje
09.07.
galerie rekonstrukce obličeje

Nádor vzal muži půl obličeje, díky náročné operaci má znovu naději

Muži zůstala jen polovina obličeje poté, co mu čelistí prorostl velmi vzácný nádor. I když se ho podařilo doktorům odstranit, jeho tělo odmítlo všechny pokusy o rekonstrukci obličeje, až nyní mu svitla naděje. I když jeho současná podoba přitahuje pozornost, jeho životní úroveň výrazně stoupla.

Herec Michael Nyqvist
28.06.
Smutná zpráva

Zemřel herec Nyqvist, známý z trilogie Milénium. Podlehl rakovině

Ve věku 56 let zemřel jeden z nejznámějších švédských herců Michael Nyqvist. Proslavil se hlavně rolí reportéra Blomkvista v trilogii Milénium. O jeho smrti informovala rodina, podle níž herec podlehl rakovině plic.

Nemocná dívenka se v pěti letech vdala za nejlepšího kamaráda - 5
aktualizováno 20.06.
galerie Pohádková svatba

Smrtelně nemocná holčička (5) se vdala! Svatba byla pohádková

Pětiletá holčička Eileidh Patersonová se o víkendu vdala. Vzala si o rok staršího kamaráda a stali se "nejlepšími přáteli navždy".

Rocky
17.06.
John G. Avildsen

Stallone smutní! Zemřel oscarový režisér filmu Rocky, měl rakovinu

Ve věku 81 let zemřel filmový režisér John G. Avildsen. Mezi jeho nejznámější díla patří Rocky, za kterého si odnesl Oscara za nejlepší režii, či tři první filmy Karate Kid.