Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nemocná dívenka se v pěti letech vdala za nejlepšího kamaráda - 5
Aktualizováno 20.6. 2017 10:58
galerie Pohádková svatba

Smrtelně nemocná holčička (5) se vdala! Svatba byla pohádková

Pětiletá holčička Eileidh Patersonová se o víkendu vdala. Vzala si o rok staršího kamaráda a stali se "nejlepšími přáteli navždy".

John G. Avildsen

Stallone smutní! Zemřel oscarový režisér filmu Rocky, měl rakovinu

Ve věku 81 let zemřel filmový režisér John G. Avildsen. Mezi jeho nejznámější díla patří Rocky, za kterého si odnesl Oscara za nejlepší režii, či tři první filmy Karate Kid.

Anna K.
Aktualizováno 9.6. 2017 11:01
zákeřná nemoc

Anna K. bojuje s rakovinou. Poslala dojemný vzkaz fanouškům

Zpěvačka zaskočila své fanoušky, když přiznala, že se jí vrátila nebezpečná nemoc - rakovina prsu. Statečná Anna K. ale hodlá bojovat a je vděčná za pozitivní vzkazy na sociálních sítích.

Prásk.tv píše:

Jiří Pomeje - 1
čtěte o tématu rakovina na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Anna K. bojuje proti rakovině
Aktualizováno 8.6. 2017 12:03
smutná zpráva

Krutá zpráva pro zpěvačku Annu K.: Vrátila se jí rakovina prsu!

Zpěvačka Anna K. prozradila velmi smutnou zprávu. Po osmi letech se jí vrátila zákeřná nemoc - rakovina prsu. Nyní podstupuje náročnou sérii chemoterapií. Podle zpěvačky jsou však její vyhlídky na uzdravení dobré, nádor se totiž zjistil včas.

Karel Gott a Olda Havránek
Aktualizováno 6.6. 2017 13:25
poslední rozloučení

Tvrdá rána pro Karla Gotta, umřel jeho nejbližší kamarád

Karla Gotta zasáhla další rána osudu, zemřel jeho dlouholetý kamarád Olda Havránek (†79), který podruhé bojoval s rakovinou. Informaci zveřejnil bývalý Gottův tajemník Jan Adam.

tragický osud

Dušan (21) šel k lékaři s bolestí zubů, za několik měsíců zemřel

Jednadvacetiletý Slovák se před Vánoci léčil se zánětem čelisti. Protože bolest zubů neustávala, lékaři Dušana podrobili dalším testům. Mladíkovi diagnostikovali leukémii, se kterou několik měsíců bojoval. Zákeřné nemoci nakonec podlehl.

Olivia Newton-Johnová a John Travolta v Pomádě
Aktualizováno 31.5. 2017 17:21
Rakovina prsu

Fanoušci smutní! Mám rakovinu, přiznala hvězda muzikálu Pomáda

Oblíbená herečka Olivia Newton-John přiznala, že jí lékaři opět diagnostikovali rakovinu prsu. Se stejnou nemocí herečka bojovala před 25 lety, teď se jí zákeřná nemoc vrátila. Newton-John, která proslula rolí Sandy v muzikálu Pomáda, kvůli nemoci ruší koncertní turné

štěstí v neštěstí

Holčičku zachránila rodinná fotka. Díky ní odhalili rakovinu očí!

Sedmiměsíční holčička z Newcastlu měla štěstí v neštěstí. Její pozorná matka Megan Athey si totiž na rodinných fotografiích všimla něčeho neobvyklého. Pokud by tomu nevěnovala pozornost, malá Frankie by tu už nemusela být.

Krásné gesto

Mladík vzal na školní ples svou babičku. Důvod vás dojme

Neuvěřitelně krásné gesto udělal pro svou babičku mladík z americké Virginie. Důchodkyni kvůli rakovině zbývají pouze měsíce života. Její vnuk chtěl, aby si poslední chvíle užila co nejvíc, a tak ji vzal na školní ples.

Foto uvnitř Dojemný příběh

Svatba v hospicu: Umírajícímu muži se na ni složili cizí lidé

Dojemný příběh zasáhl Velkou Británii. Třiašedesátiletý Ray Kershaw umíral na rakovinu kostí. Na svatbu snů s partnerkou Tracy Brooksovou na španělském ostrově Tenerife už neměl čas ani sílu. Neznámí lidé se mu složili na svatbu přímo v hospicu na předměstí Manchesteru.