Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Orální sex v autě
aktualizováno 20.04.
nádorové onemocnění

Zákazu orálního sexu se vysmáli, lékař ale všechny vyvedl z omylu

Kontroverzní zákon o zákazu orálního sexu, který prosazuje ugandský prezident, rozvířil vlny i v České republice. Mnoho lidí se zákazem nesouhlasí, někteří se mu vysmívají. Lékař a stomatolog ale varuje, počet nádorů hlavy, krku a dalších obtíží ve spojení s orálním sexem stoupá.

Laboratoř - Ilustrační foto
aktualizováno 18.04.

VÍKEND: Lék na rakovinu v rukou českých vědců

Lék na rakovinu by mohl být už brzy na světě! Tato zpráva oblétla svět jako blesk. Český tým má na dosah objevení toho, po čem lidstvo touží už roky, po léku na zákeřnou rakovinu.

Brynnleigh Shepherd - 2
17.04.
Děsivá diagnóza

Holčičce (2) narostly chlupy i prsa! Zachránilo jí to život, tvrdí matka

Když začaly dvouleté dívence růst chlupy na intimních místech, její matka se zděsila. Diagnóza ale byla mnohem horší, než by si myslela. Holčička trpěla rakovinou vaječníku a začala předčasně dospívat. Naštěstí vše dobře dopadlo.

Prásk.tv píše:

Jiří Pomeje s manželkou Andreou
čtěte o tématu rakovina na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Charlotte Smith
15.04.
Nezvládla to

Kvůli rakovině se musela vzdát dítěte, teď přišla smutná zpráva

Před rokem stála tehdy jednadvacetiletá před těžkou volbou. Lékaři jí při rutinní těhotenské prohlídce zjistili leukémii. Ženě doporučili, aby podstoupila potrat. Jednadvacetiletá Charlotte Smithová se dítěte vzdala a z rakoviny se úspěšně vyléčila, její oslabené tělo ale nezvládlo boj s infekcí.

Lauren Neillyová
14.04.
Nečekaná diagnóza

Žena šla k zubaři s bolestí zubů. Dozvěděla se hrozivou zprávu

Třiadvacetiletá Lauren Neillyová ze skotského Glasgow si myslela, že až na drobnou bolest zubů je zdravá. Když si ale zašla k lékaři, dozvěděla se strašnou diagnózu. Testy u ní odhalili leukémii. Dívka, která se měla příští rok vdávat, teď bojuje o život v nemocnici.

Rakovina
aktualizováno 11.04.
velký úspěch

Máme nový lék na rakovinu, hlásí čeští vědci. A mají úspěch

Tým složený z českých a amerických vědců našel novou metodu, jak bojovat s rakovinou. Spočívá v tom, že se rakovinným buňkám odebere aminokyselina glutamin, která jim slouží jako palivo. Výsledky jsou tak slibné, že další výzkum podpořil zahraniční investor částkou zhruba 800 milionů korun.

Svatopluk Bártík k Zemanovi
aktualizováno 10.04.
prezidentův spor

Zeman žaloval Bartíka za slova o rakovině, teď chce soud přerušit!

Miloš Zeman koncem loňského roku zažaloval Svatopluka Bartíka, po kterém chtěl omluvu a 5 milionů korun za jeho výrok. Brněnský zastupitel o prezidentovi v listopadu napsal, že má rakovinu a odmítá se léčit. Nyní však Zemanův advokát požádal soudce, aby projednávání případu přerušil.

Matyášek z Plzně
aktualizováno 23.03.
Malý bojovník

Matýsek (6) vyhrál boj s rakovinou, teď pomáhá dalším dětem

Bylo mu teprve devět měsíců, když mu lékaři diagnostikovali zhoubný neuroblastom. Ani on, ani rodina ale boj se zákeřnou nemocí nevzdali a dnes je Matýsek v pořádku a chodí do školky jako kterékoli jiné dítě.

Kerry Hutchinson - předčasně narozené děti
19.03.
Potrat či předčasný porod

Žena po rakovině ztratila už 22 dětí. Jednou budu máma, věří dál

Mladá Britka překonala rakovinu a podle lékařů už žádné zdravotní potíže nemá. Jenže kdykoliv otěhotní, potratí, případně se miminko narodí předčasně a nepřežije. Kerry za několik let ztratila už 22 dětí či embryí. Přitom jediné, po čem touží, je být máma...

Georgia McLennan - 7
15.03.
zákeřná rakovina

Lékaři tvrdili, že si bolest vymýšlí. Rentgen odhalil děsivou pravdu

Georgia McLennanová (24) trpěla ukrutnými bolestmi, ale lékaři nemohli přijít na to, co jí je. Dokonce jí řekli, že jsou bolesti pouze v její hlavě. Důkladné vyšetření však ukázalo, že dívka trpí rakovinou, která se navíc rozšířila po celém jejím těle. Když viděli, v jakém je stavu, dávali jí jen pár dnů života.