Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dívenka s nádorem na mozku
17.01.
pravá tvář rakoviny

Holčička (5) dojala svět snímkem s dědou. Teď podlehla rakovině

Fotka malé Braylynn Lawhonové, jak leží v nemocnici připojená na přístroje, obletěla svět a dojala snad každého, kdo ji viděl. Ukazuje totiž pravou tvář dětské rakoviny. Dívenka boj se zákeřnou nemocí bohužel v pondělí prohrála.

Holly Butcherová
aktualizováno 14.01.
dojemné poselství

Mladá žena (†27) těsně před smrtí sepsala nejdůležitější věci v životě

Mladá dívka z Austrálie podlehla ve svých sedmadvaceti letech rakovině, ještě předtím ale sepsala několik věcí, které jsou podle ní v životě nejdůležitější. Holly Butcherová shrnula, co si uvědomila v posledních měsících, kdy se pomalu blížila smrt, o které věděla že přijde. Zanechala tedy lidem rady, aby žili šťastný a naplněný život.

Dívenka s nádorem na mozku - 2
aktualizováno 11.01.
nádor na mozku

Toto je pravá tvář dětské rakoviny! Dívence lékaři už nedávají šanci

Srdcervoucí snímek zveřejnila na facebooku Ally Parkerová z Floridy. Na fotce je její pětiletá dcerka Braylynn, která umírá. Děvčátku lékaři diagnostikovali jednu z nejzákeřnějších forem nádorů na mozku. Není to ale to nejhorší, co na fotce je.

Prásk.tv píše:

Jane Fonda
čtěte o tématu rakovina na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Rakovina
08.01.
Zdraví v ohrožení

Překvapivá studie: Noční směny u žen zvyšují riziko rakoviny!

Ženy, které pracují v noci, mají vyšší riziko rakoviny až o 50 procent. Překvapivé výsledky odhalila studie čínských vědců, kteří využili data z celého světa. Vůbec nejhůř jsou na tom zdravotní sestry.

France Gallová
aktualizováno 07.01.
smutná zpráva

Zemřela zpěvačka legendárního hitu! V životě prožila těžké rány

Slavná francouzská zpěvačka France Gallová zemřela ve věku 70 let. Podlehla rakovině, se kterou delší dobu bojovala.

Žena trpící vzácnou formou rakoviny úst
aktualizováno 04.01.
smrtelná choroba

Ženu poslali domů s alergií. Chybná diagnóza jí zničila tvář!

Angličance Jannine McHaffieové nadělil osud během jejího krátkého života kopu bolesti a utrpení. Mladá maminka trpí nevyléčitelnou formou rakoviny, o které si zpočátku myslela, že je to jen běžná alergie. Právě s touto chybnou diagnózou ji poslali lékaři domů.

Dobrý anděl - Teodorka
aktualizováno 03.01.
příběhy rodin

Dobrý anděl pomáhá nemocným lidem! Tisíce dárců přispěly

Televize Nova letos už popáté pomáhala těm, kteří to potřebují nejvíce – nemocným dětem, ale i jejich rodičům. Tradičně jsme vám během dvou měsíců přinášeli příběhy rodin, kterým finančně přispívá nadace Dobrý anděl. Díky vám - divákům televize Nova, kteří jste se stali dárci, bojují rodiny s těžkým osudem o něco snadněji.

Nebezpečné hřebeny a ozdoby do vlasů
17.12.
velké nebezpečí

Nebezpečné dárky: Ozdoby do vlasů plné chemie ohrožují zdraví

V kadeřnických pomůckách pro ženy prokázaly testy, které nechalo zpracovat srdužení Arnika, přítomnost nebezpečných látek, u kterých existuje podezření, že jsou rakovinotvorné! Ženy by se měly mít na pozoru, jestli je nedostanou na Vánoce, nebo už je nevlastní.

Dobrý Anděl pomáhá paní Janě - 6
16.12.
pomohl dobrý anděl

Jana i příbuzní museli čelit vážné nemoci: "Najednou nemáte sílu!"

Když zjistila, že má rakovinu, život se paní Janě otočil vzhůru nohama. Přišla o práci, péče o děti ji vyčerpávala a rodina navíc čelila dalším vážným problémům. Boj s nemocí naštěstí vyhrála a i když stále žije v nejistotě, pomáhá jí Dobrý anděl.

Nebezpečné hračky
14.12.
GALERIE velké nebezpečí

POZOR! Některé plastové hračky způsobí rakovinu, varuje sdružení

V hračkách pro děti vyrobených z recyklovaného materiálu se objevily nebezpečné látky. Specialisté na toxické látky naměřili v Česku jedny z nejvyšších hodnot ze zkoumanách vzorků pocházejících z 26 zemí. Tyto látky se u dětí podílejí na poruchách soustředění nebo syndromu ADHD. Existují podezření, že mohou způsobovat i rakovinu jater!