Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

MHD
dnes 05:50
Zdraví

Stát ukázal mapy hluku. Podívejte se, jestli není randál i u vás!

Ministerstvo zdravotnictví uveřejnilo na svých webových stránkách podrobné hlukové mapy, které ukazují, kde v Česku je největší randál. Podívejte se, jestli i vy náhodou nebydlíte na místě, kde to neustále hučí jako v úle.

Souhrn dne - Inna a Gábina, protisměr, Babiš
17.02.
Neděle v kostce

Jaroslav o vlásek unikl smrti! A celebrity zářily na plese. SOUHRN

V neděli se konal volební sněm hnutí ANO, už před ním ale bylo jasné, že ho dál povede Andrej Babiš. A redakci TN.cz se ozval muž, který jen těsně unikl srážce s autem v protisměru na D5. Čtěte, co důležitého se dělo.

Souhrn dne - Dáda, lanovka, mráz
16.02.
Souhrn dne

Udeří ještě mrazy? A půjde Dáda do vězení? Čtěte to nejdůležitější

Přinášíme souhrn nejdůležitějších či nejzajímavějších zpráv sobotního dne. Mimo jiné se dozvíte, že Dáda Patrasová už zná svůj trest za nehodu v opilosti a meteorologové prozradili, jestli se ještě oteplí.

Prásk.tv píše:

Sociální sítě - 2
čtěte o tématu přehled na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Souhrn dne - Oliva, Plekanec, Vondráčková
15.02.
To nejdůležitější

Pohřeb herce utajili, soud rozhodl o Plekancových! Čtěte souhrn dne

V pátek se rodina naposledy rozloučila s hercem a dabérem Petrem Olivou. Vyšel také najevo rozsudek ve sporu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové o pasy jejich dětí. Čtěte ty nejzajímavější zprávy dne.

Souhrn dne - Výměna, záblesk, babybox, maso
aktualizováno 14.02.
Souhrn dne

Zpověď Dity z Výměny a podivný záblesk! Tohle hýbalo Českem

Diváky Výměny manželek zasáhla tragická zpráva. Zdenek, jeden z účastníků, měl vážnou nehodu a přišel o obě nohy. Lidi na Karvinsku zase vyděsil podivný záblesk a o dvouleté dítě z babyboxu projevila zájem jeho biologická rodina. Čtěte ta nejdůležitější témata dne.

Souhrn dne - Dáda, pokuta, jaro
13.02.
souhrn tn.cz

Nejdůležitější zprávy dne: Zpověď Dády, příchod jara i další vlna EET

Příchod jara, plné doznání Dády Patrasové i přesun Michaela Schumachera. To byla hlavní témata, která ve středu zaujala čtenáře TN.cz. Přečtěte si souhrn nejzajímavějších událostí dne.

Česká pošta ilustrační
aktualizováno 13.02.
ceny zásilek

Česká pošta zveřejnila nový ceník. Od března si pořádně připlatíme

Česká pošta mění od března 2019 ceny doručování balíků. Rozdíly mezi současnými cenami a cenami, které začnou platit od 1. března, jsou v řádu desetikorun, výjimečně i stokorun.

Lyžování na Hlinsku
06.02.
nejdelší lyžování

Dlouhé sjezdovky nejsou jen v zahraničí, tyhle najdete v Česku

Málokdo chce během lyžování strávit více času čekáním ve frontě než samotným lyžováním. Ačkoliv české sjezdovky nedosahují takových délek, jako mají například ty nejdelší v Alpách, i tak se u nás dá najít dost takových, na kterých člověk nestráví pár vteřin.

Nevyhovující potraviny
aktualizováno 06.02.
GALERIE skandály s potravinami

Tyhle hnusy k nám vozí z Polska: Ministerstvo ukázalo desítky fotek

Ministerstvo zemědělství je posledních pár dní pod velkým tlakem kvůli kauze s polským masem. Skandálů s polskými výrobky bylo ale už tolik, že je to jen špička ledovce. Ministerstvo zveřejnilo velký přehled závadných potravin, kterými nás naši sousedi v minulých letech zásobovali. Jejich počet vás šokuje!

Hacker - ilustrační foto
aktualizováno 30.01.
nebezpečí na internetu

Používáte bezpečná hesla? Tato jdou odhalit nejsnáze! SEZNAM

Bezpečnostní společnost SplashData dala dohromady seznam nejpoužívanějších hesel na světě v roce 2018 a ukázalo se, že lidé se opět nepoučili. Už několik let seznamu dominují ta nejjednodušší hesla. Nepoužíváte je také?